Mátrix

The Matrix

2015.06.22 Lord British

Korának egyik legszemkápráztatóbb és leginnovatívabb filmje ez. Keanu Reeves brillírozik, de az igazi taps Hugo Weaving hátborzongatóan élethű Agent Smith-éért jár.

2015.02.17 Rayman102

Nagyon elgondolkodtató film, sok akciójelenettel. A színészek illenek a szerepekhez. Ahhoz képest, hogy nem egy új film elég jól kivitelezték. A története miatt érdemes megnézni.

2015.01.28 a.edit63

Az összes rész közül a legjobb! Nagyon jól összerakott film, kiváló képi világgal!

2017.03.06 Acropolis

A klasszikus sci-fi. Kategória kedvelőinek legalább egyszer látniuk kell. Magával ragadó, szövevényes, fordulatos és agyalós film. Érdemes többször is megnézni, hogy az összefüggéseket megértsük.

2015.07.14 prongs2001

Ritka ratyi film. Azt se tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy nevessek. Az alap ötlet még talán nem is lett volna túl rossz. De ez a színészi játék, nagyon nem tetszett.

2017.02.19 clay00

Abban az időben a filmben lévő technika egyedülálló volt. Utópisztikus, drámai, akció. Az egyszemélyes harcos jelenetek a kedvenceim. Összességében jó kis film ez.

2016.11.06 goat2000

Az egyik legjobb fantasy, nagyon elgondolkodtató a története, sajnos a többi része nem sikerült olyan jól, mint az első. A színészi játékok, rendezés is nagyon jól sikerült.

2015.05.13 superxaba

Igazi korszakalkotó film a Watcihowski fivérektől egy újfajta akció-thrillernek, amelyik egyben sci fi is teszi le az alapjait, olyat mutat, ameilyet eddig még senki

2015.07.29 Fildi

Klasszikus, látványos sci-fi összetett történettel és érdekes karakterű szereplőkkel. Minden szereplő 1-1 egyéniség. Többször érdemes megnézni, hogy minden szálat megértsünk.

2015.06.06 VenuszProjekt

Amikor ez a film megjelent, egyszerűen lenyűgözött. Sok újat mutatott, viszont azt kell mondjam, hogy vannak benne dolgok, amikkel a készítők nem igazán álltak a helyzet magaslatán. Például még ennél hiteltelenebb szerelmi történetet, mint ami Trinit... Több

2015.06.12 fancsi094

A fivérek megalkottak egy új világot ezzel a filmmel. Szerintem jól kivitelezett filmről beszélünk amit szívesen megnéz az ember másodjára. Abszolút ajánlom!

2017.06.28 Zsuzsy

Nagyon jól összerakott, összetett film, amiben vannak fordulatok és végig izgalmas cselekményű, magával ragadó. Érdemes többször megnézni. A színészek profik benne.

2016.04.11 BallEr

Rém unalmas lett a film. Semmi jó nem jut eszembe róla azon kívül, hogy legalább ennek is van egyszer vége. Inkább nem is szidnám így egyszerűen csak nem jött be és kész.

2015.06.29 Buborék

Valamiért nagyon nem jött be nekem ez a film. Nem tudom miért, de én untam. Szerintem a színészek sem a legjobbak, Keanu Reeves-t sose gondoltam jó színésznek és ezt itt is bizonyította. Csalódás!