Odaát

Supernatural

2021.10.30 HanGa

Izgalmas és látványos sorozat, amelyben voltak újszerű elemek. A karaktereket nagyon eltalálták a készítők.

2015.10.20 trixxy

Túl vagyok mind a 15 évadon. Az évadok között óriási különbségek vannak, van köztük pár fantasztikus is, amit egyszerűen nem tudtam abbahagyni, de vannak gyengébbek is. Összességében egyik sem volt olyan rossz, hogy eltántorítson a folytatástól. Sze... Több

2019.01.04 szabomarc

Ideig-óráig lekötött, de nem tudott magával ragadni, a 12. rész környékén feladtam, meguntam. Amúgy megértem, akinek tetszik, érdekes sztori, de nekem nem jött be.

2016.05.09 hell.l

A maga műfajában a legjobb sorozat. Az első három évad rendkívül jól sikerül. Nagyon jól felhasználták benne mitológiai elemeket és a keresztény képzeteket is a horror műfajával vegyítve. Sajnos már a 11.-ik évadnál tart és azt kell elmondani, hogy már önmaga paródiájává vált. Tudni kéne, hogy mikor kell abbahagyni.

2016.05.24 AlBundy

A legjobb. Nagyon nem kell cifrázni. Kisebb-nagyobb megingások ugyan voltak, de még így is abszolút kedvenc. Annyi fajta szörny volt már benne, hogy szerintem már a sorozat írói sem tudnák megszámolni. Sam és Dean talán a legjobb testvérpáros a tv-so... Több

2017.08.01 czigler.nora

Nem rossz sorozat, izgalmas tulajdonképpen, amiz bánok, hogy a kivitelezés néhol elég gyengére sikeredett. Eléggé elhúzták ezt a sorit (is), én vhol a közepén abbahagytam.

2018.02.18 authorgirlll

A főszereplő színész párosnál jobbat keresve sem találhattak volna. Bár nekem a képi világ kicsit félelmetes ezen kiívül briliáns sorozat ahhoz képest hogy egy fantasy limonádé

2018.07.06 Evok1909

Totálisan 5 csillag. A srácok színészi teljesítményét most nem méltatnám, megteszik ezt helyettem mások. A sorozatról szólva, egyfajta mai mesevilágba kalauzolnak minket, melyeket sűrűn vegyítenek a mindennapok nehézségeivel és a saját egyéni problé... Több

2020.01.11 Zoe091

Kedvenc sorozatom, de úgy gondolom már régen vége kellett volna legyen, mert túl vontatottnak találom.

2015.03.12 mimi

Amióta először láttam azóta az rajongó vagyok.Voltak mostanában kicsit unalmasabb részek, de összességében nagyon jó sorozat. Ritka az ami manapság megéli a 11.évadot is.

2016.07.16 Bog1

Régi nagy kedvenc. Castiel és Dean a kedvencem. Mindig izgulni lehet még az évadok előrehaladtával is. Sajnos az utlsó évadnál lemaradtam időhiány miatt pedig nagyon eredeti sorozatról van szó, de ezt a közeljövőben pótolni fogom mert nagyon izgalmasan ért véget a legutóbbi évad

2015.05.06 bambula

A második évadnál járok és kitartó vagyok, de engem annyira nem húzott be valamiért. Nem nagyon jön át a humor például, vagy nincs is benne, és ez hiányzik.

2015.06.30 bigi

Sorozatok terén nagyon le vagyok maradva, sokat még el sem kezdtem nézni, a Trónok harcába is akkor fogtam bele, amikor már kész volt a 3. évad. Na kb. ezzel is ugyan az a helyzet! Most járok a 6. évadnál de imádom. Összefüggő részek, nagyon jó tálal... Több

2016.08.02 Fanni11

Nagyon remek ez a sorozat! Helyes pasi szereplokkel ami csak jol jon hogy ha lanyok is nezik!!! Vicces szovegekkel es nagyon jol megcsinalt jelenetekkel!!!