Odaát

Supernatural

2016.01.07 vinetty93

Az elején nagyon letudja kötni az ember figyelmét a fantáziadús világgal. Viszont az utóbbi időben inkább csak időhúzás az egész. De persze kíváncsian várom mindig a soron következő részt.

2016.06.16 notimoni

Ez a sorozat is tipikusan olyan, ahol az első 2-3 évad nagyon jó, de utána egyre laposabb, látszik, hogy már nem tudnak újat kitalálni, de mégis egyre több részt csinálnak, nyilván a pénz miatt. 10. évad felett már nézhetetlen...

2015.08.28 avocados

Ezt a végletekig húzást annak tulajdonítom, hogy a sorozat a legnagyobb népszerűségét az elmúlt 2-3 évben érte el és bevételi szempontból hülyék lennének, ha abbahagynák. Még mindig egy jó sorozatnak tartom, de azért volt ez jobb is az 5-6. évad környékén.

2018.07.02 kadvan95

Nagyon jó sorozat! Csak egy kicsit már talán túl hosszú, ami nem lenne olyan hatalmas probléma, ha... A színészek zseniálisak benne, ahogy a karakterek is, akiket alakítanak. Határozottan egyedi alkotás, nehéz besorolni egyetlen kategóriába.

2018.03.27 Rowena430

Bár az első évad nem volt a kedvencem, hamarosan a kedvenc sorozatom kettő. Egy könnyű, semmilyen limonádés sorozat, tele fordulatokkal és humorral. Aztán a harmadik évadtól kezdve az egész sokkal jobb lett és még jobban lekötött köszönhetően Misha Collins felbukkanásának, aki azóta is a kedvenc szereplőm benne.

2015.03.10 MutantNinjaPony

2005 óta nézem, rendíthetetlen fanja vagyok a sorozatnak! Az első résznél megfogott, minden meg van benne, ami nekem kell! Jó pasik, jó zene, jó autó! A történet mostanra már eléggé zavarossá vált. Szerintem magát az egészet 3 évadosra tervezték, vagy legalább is ott érezhető egy változás, ami nem biztos, hogy pozitív.

2015.05.12 Marius

Szeretem, de nem a fenemód tehetségű színészekért. Kiváló forgatókönyv írói munka a titka, szerintem. Már maga a téma lebilincselő. Csillagos ötös.

2015.02.13 NagyThor

Ötödik évadnál járok, de Dean és Sam kalandja nem mindennapi.. Hatalmas sorozat, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.01.25 viraag

A kezdetek óta követem, és dacból nem hagyom abba, azért, mert 9 év alatt a családossá vált a történet. Azonban kezd elfáradni. Az első pár évados horror-beütés eltűnt, helyére cselszövés és érzelmek kerültek, ami nem lenne rossz, csak nem így indult... Több

2017.02.24 borii

Ez tényleg igazi horrornak nevezhető! Függő lettem de nem bánom mert igazan jó sorozat.

2016.09.30 Szöszi

Kikapcsol ha leülsz és hallgatod a sok képtelenséget amit kitalálnak, a kedvenc pillanatom az óriás plüssmaci :D

2015.02.23 glenn

Elég jó sorozat, aki szereti az ilyen horror/természetfeletti féleségeket, az biztos egyből beleszeret. Az én véleményem szerint az első 5 évad nagyon jó, elég jól le is zárják. Aztán valamiért folytatták, és szerintem azóta is folyamatosan romlik a minősége. Az 5. évad végéig megéri nézni, utána szerintem már gagyi.

2015.01.23 Emil444

Ez az a sorozat amit egyszerre imádsz és utálsz...Imádod a cselekményfolyamot, a drámát, az akciókat, a mitoszokat és misztikumot, amit eléd varázsolnak, de utálod, hogy kiszúrják a szemed a nagyon alacsony költségvetéssel megvalósitott mindenféle lé... Több

2015.06.03 strelaur

Legjobb sorozat!!! 5 éve nem tudom megunni, ami igazán nagy szó!