Időhurok

Predestination

2015.08.25 Evcsi95

Nem tetszett. Egyáltalán nem. Szeretem az időutazós filmeket, de ez nagyon feszegeti a határokat.

2015.08.29 pisti18

Szerintem jó film volt, rutinosabbak simán rájönnek a közepénél a dolgokra, de mindenképp egyedi, érdemes megnézni, számomra volt olyan csavaros és egyedi mint egy Nolan féle Eredet!

2016.04.23 Leoni

Ha sokat gondolkodnék a sztorin, lehet felrobbanna a fejem, de legalább elég jó volt a megvalósítása ahhoz, hogy felfogjam mi történik benne. Érdekes koncepción alapszik.

2015.02.10 Lord British

Egy ismerősöm ajánlására néztem meg a filmet, mindenféle különösebb elvárás nélkül. Egyedi és különleges az alaptörténet, végig feszült és egy hatalmas csattanóval záródik, amely sajnos a szemfülesebbek számára könnyedén nyilvánvalóvá válik. Így utól... Több

2017.02.25 Hercegno

Ez egy hulladék, alig tudtam végignézni, olyan unalmas volt, majdnem elaludtam rajta. A storyline egy klisé ,de ezen sajnos a szereplők harmadosztályú játéka mit sem változtat.

2015.05.25 superxaba

Ha olyan a paradoxon, mjnt ez a film, akkor szeretem a paradoxonokat. Teljesen aberráció s múltba utazás és az ott matatás, de ez film és nem fizika óra, úgyhogy minden oké vele!

2017.06.14 miklosvaridori

Ethan Hawke ezúttal is nagyot alakított, tetszett a film, miatta tetszett. Maga a történet nem nagy szám, de az ő karaktere meggyőző, egyedi és érdekfeszítő.

2015.05.27 VenuszProjekt

Arról halvány lila elképzelésem sincs, hogy a készítők mit szerettek volna sugallni az alkotásukkal, de azt tudom, hogy ennek ellenére a film tetszett, mert érdekes volt - nem is kicsit. Mire végez vele a néző, tényleg egy időhurokban találja magát, ... Több

2015.08.21 Moria99

Nem értem miért van ennyire lehúzva a film mikor igazából semmi baj nem volt vele. Jó színészi gárda és igazán kedvelhető karakterek voltak benne, azon kívül az effektek tökéletesek voltak. Ami nem mellékes, hogy tökéletesen lekötött.

2015.06.09 Skarsh

Az Időhurok egy érdekes film. A már sokszor elővett témát feszegeti, az időutazást. Eléggé nagy katyvasz lesz belőle a végére, de ha az ember egy kicsit gondolkozik, akkor könnyen megfejti a mondandóját. Elgondolkodtató film, tele csavarral és izgalmas jelenettel.

2016.10.22 kernernoemi

Ethan Hawketól kissé csalódás volt a film, jobbra számítottam. Sok volt a klisé,a sablon és a felesleges jelenet, párbeszéd és üresjárat. Lapos a történet és a karakterek kidolgozása sem volt az igazi.

2016.08.24 Emma109

nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszett-e van sem. Egy biztos hasonló filmet még nem láttam és szerintem nem is fogok.

2017.02.18 tilino

Ethan Hawke ezúttal is hozta a minőséget, az elvárásoknak vélemyényem szerint teljes mértékben megfelelt. A filmtől megkapjuk azt az élményt, amit a misztikus filmektől várunk. Kilép a klisék közegéből, új fordulatokat mutat.

2022.08.04 idanka Nézhetetlen

Rettenet

Agyhalál, ennyivel be is mutattam a cselekményt.