Éles tárgyak

Sharp Objects

2019.05.04 petraszab

A hangulata amit termet és a története ami előre látszik érdekes. Bennem még maradtak elvarratlan szálak és nem szeretem ha kétségek közt hagynak.

2019.06.01 kevelin

hamar kiderült

azt hiszem túl sok thrillert láttam már :D ezt abból gondolom h számomra a 3. részben teljesen nyilvánvalóvá vált hogy ki az a két ember akiből kikerülhet a gyilkos. hozzáteszem a megérzés olyan jó volt hogy a másik személyről is kiderült elég beteg. a főszereplő mély és fájdalmas problémái 8 részen keresztül bontakoznak ki de ezzel a színészi játékkal még ez a kicsit vontatottabb kép is tökéletesen emészthető. tulajdonképpen a gyilkosságokról alig tud meg valamit az ember. inkább az egyes kapcsolati szálak, viselkedésjellemek az amiről a sorozat szól. a könyvet még nem olvastam de ezek után biztosan el fogom. gillyan finn nem normális de pont ezért imádjuk

2019.08.15 Az amatőr

Vigyázat, tényleg ÉLES!

A vélemény spoilert tartalmaz! Egy igazi keményvonalas pszichothriller, amely mindkét fő érzékszervünkre, a szemünkre és a fülünkre is mellbevágón hat. Az atmoszféra teremtés a sorozat egyik talán legnagyobb erőssége. A zene, a vágások, a flashbackek... Teljes kritika

2023.08.02 Török389133

Aki gyilkosságokra és nyomozásra kíváncsi, az ne ezt a sorozatot nézze. Maximum az tegyen vele egy próbát, aki egy lassú drámára vágyik.

2018.09.03 Candy

Nemrég néztem végig a 8 részből álló sorozatot és azt kell, hogy írjam: zseniális. Nem ismerem a könyvet, -tuti el fogom olvasni- de ez a sorozat pont úgy volt tökéletes a maga tökéletlenségeivel ahogyan azt illik. Amy Adams mar Tom Ford Éjjeli férge... Több

2018.11.20 akela70

Nyomasztó, depressív, unalmas, egy kinlódás volt végignézni.

2020.10.15 belavagyok

Úgy érzetem, hogy nem halad a történet a részek előrehaladtával- A vége is olyan semmilyen lett, nem volt eléggé konkrét.

A tettes
Döglött akták
2003
Hol nézheted: TV

2020.09.10 HanGa

Egy átborzongató csalási történet, amelyben a múlt sötét titkokat rejt. Folyamatosan ismerjük meg a család tagjait és hogy senki sem ártatlan.

2018.10.11 tjunior

Hibátlan sorozat...lenne 4-5 részben, nem 8ban. Remek atmoszféra, jó sztori és a már megszokott kiváló Amy Adams....csak a cselekmény nem halad előre epizódokon keresztül. Konkrétan a a középső 4 epizódot egy részben le lehetett volna tudni.

2018.03.10 cosmik

Nagyon vártam már ezt a sorozatot, és most hogy itt van nem találok szavakat. Szerintem nagyon szorítja bele az embert a székbe, végig fenntartja a feszültséget. Én gyakorlatilag faltam.

2018.08.18 Vonyc

Először is, értem én, hogy az újságírónőre van kihegyezve a sztori, de egy 8 részes évadnál, a 6. résznél a gyilkosságok nyomozása még sehol nem tart...lehet átviszik a második évadra?(!) A karakterek és a színészi játékok nagyon rendben vannak, Amy ... Több

2018.03.19 TPetty

Na, ez a sorozat elképesztően zseniális és brutális, én nagyon rákattantam. Amy Adams egyszerűen fenomenális. Szerintem ez az egyik legjobb alakítása, amit eddig láttam tőle legalábbis nem igazán múlta felül semmi sem.

2023.03.28 Csisztu87

Patricia Clarkson zseniális. És a szinkronja is. Az egész film, az atmoszférája, a zene és a színészek is mind nagyon tetszettek.

2020.11.01 Pasch Ursula

Nekem nagyon tetszett.