A szépség és a szörnyeteg

Beauty and the Beast

2023.11.24 Gyorvik

Igazán szép mese, sok tanulsággal, jó betétdalokkal, a hagyományokhoz híven kiváló animációval.

2017.11.02 Bazzzsi

Nem mondom, hogy a legjobb Walt Disney mesefilm, de hogy ebben vannak a legjobb dalok az is biztos. Nekem a története nem eléggé földhöz ragadt, valahogy zavartak a beszélő csészék meg miegymás.

2018.04.17 TomÁcs

Furcsa, hogy minden mese középpontjában a szerelem áll, holott a célközönség gyerekek számra sok mindent ez nem jelent. Látványban lenyűgöző mesefilm.

2018.12.27 VvV

Nagyon hangulatos mese, imádom a benne levő dalokat. Látványra is remek és vannak benne kedvelhető karakterek, ami nem túl gyakori egy mesében.

2016.01.17 beero88

Igazán szép rajzfilm. Bármennyiszer képes lennék megnézni és újra csak ámulnék rajta. A Disney nagyon értette a dolgot az ilyen mesék terén. Csodálatos rajzolási technika és hangulatos volt a zene is.

2018.01.30 diumiu

Gyerekkorom egyik legkedvesebb meséje, akkor és ma is bármikor szívesen megnézem. Maga a történet és a szereplők a kedvenceim, de a főcím dal akár magyarul, akár angolul a legnagyobb kedvencem. Ajánlom mindenkinek!

2015.06.18 Dodi

Nagyon szép rajzfilm, egy szerethető történettel, a dalok gyönyörűk benne, a rajzolás és a karakterek kiválóak!

2017.12.17 Greeta

Helyes Disney mese. Érdekes a története, látványos és jól kidolgozottak a karakterek. A zenék kiemelkedően jók. Az életre kelt csésze, meg bútokok picit sok.

2019.04.06 MidoD7

Fájdalmat okozott ez az alkotás. Fel nem bírom fogni, hogy ezt valaki miért álmodta meg. Alig bírtam végignézni. Csak azért tettem, mert megkértek rá, de soha többet még egyszer. 1 csillag, mert nullát nem lehet.

2019.02.01 Timcsi

Szuper Disney film. Mind látványra, mind története kimagasló, és remek zenék vannak benne.

2018.08.23 kevelin

nekem a Disney verzió valamiért nem jött be. Szimpatikus történet és szíveen megnézem bármikor de valahogy hiába ez az eredeti nem jött át teljesen a képi világ és a megvalósítás

2017.04.19 TribeBubu

Utoljára gyerekkoromban láttam és nem tudott nagyon lekötni. Ez sajnos azóta fikarcnyit sem változott. A rajz és az animáció nagyon szép, de nagyon bután lett átírva a két korábbi verzióhoz képest, a karaktereket meg olyan egyszerűvé tették, mint a f... Több

2017.01.17 Gigi

Nem vagyok mai gyerek, ezt az is bizonyítja, hogy ez volt a kedvenc videokazettám. Sikerült rongyosra nézni, úgyhogy kaptam egy újabbat ajándékba. Szinte kívülről tudtam, lehet, hogy még ma is eszembe jutnának a szövegek. Nem csak csodás mesevilágba repített, hanem még szórakoztatóan vicces is volt.

2017.04.18 bgnz367

Nem lehet megunni. Nagyon rég láttam már ezt a mesét de ez volt az amelyiknek a zenéjét mindennél jobban tudtam szeretni. Nagyon megható kis animációs film az egész családnak.