A szépség és a szörnyeteg

Beauty and the Beast

2018.03.22 hackerjulcsi

Nagyon szerettem ezt a mesét, ami megmutatja, hogy a szépség belülről fakad és gyakran az emberek külső "rondasága" az őket ért traumákból fakad. Szerintem nagyon tanulságos és szépen kivitelezett mesefilm... :)

2018.10.03 thejoker

Ez egy igazi klasszikus, és gyönyörű mese, egy csodálatos szerelemről, amelynek van mondanivalója, van benne izgalom, a vége a legszebb. Aranyos kis figurákkal, szép zenével. Megunhatatlan darab.

2019.02.16 szabomarc

Jó történet, szép mese, nekem tetszett a Stockholm-szindrómás beütés ellenére is. A karaktereket jól kitalálták, a rajzok Disneytől megszokottan szépek, ajánlom.

2016.02.08 doroffee

Érdekes módon 19 éves koromban láttam először ezt a rajzfilmet, de amikor gyerekként hallottam róla, tudtam, hogy imádnám. És imádtam is. Azért remek ez a film, mert egy különleges Disney-hercegnővel találkozunk benne, aki határozottan lehet és legye... Több

2016.02.18 trixxy

Igazán szép rajzfilm, szerintem mindegy, hogy hány éves az ember, tanulságos történet ez mindenkinek:) Remek zene, kellemes kikapcsolódás bármikor.

2017.07.27 czigler.nora

Nem a legjobb Disney mese, de a top 20-ban azért benne van. A karakterek jók, de a dalok kevésbé, egy-kettőt leszámítva. De attól függetlenül kedves mese.

2019.03.16 Vágottszemű

Nekem nagyon tetszik a Szörnyeteg és Szépség karaktere is. Jól megcsinálták szerintem a filmet, sokszor újra lehet nézni. Ajánlom ezt a filmet annak, aki még nem látta.

2015.05.21 Laci000

Szépen van megrajzolva, nem rosszak a dalok sem, nekem valahogy mégsem tetszik annyira, mint mondjuk az Aladdin vagy az Alice csodaországban, hogy az Oroszlánkirályról már ne is beszéljek... Talán a kicsit csöpögős sztori nem jött be annyira... ez van.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Mese a szerelemről. Nagyon szép, rengeteg mondanivalóval, izgalommal és szépséggel. Szívmelengető élmény, fiúknak-lányoknak és felnőtteknek egyaránt, feltölti az embert.

2017.12.30 authorgirlll

A leges leges legkedvencebb mesém. Az őszinte külsőségek nélküli szerelemről szól. Az elengedés is megjelenik benne pedig tudja a szörny hogy ezzel örökre megátkozza magát ezért az önfeláldozás is megjelenik.

2015.02.21 oneminute

Nagyon szép történet, kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Sok a mondanivalója, amihez elég érettnek kell lenni. Nagyon szeretem a Disney meséket, a látványvilágukat. Kedves történet ez számomra a szépről és a csúfról!

2018.01.23 zsani

Az egyik kedvenc Disney mesém. Rajongtam a szép és kedves lelkű Bellért, de a szörnyetegtől nagyon féltem.

2015.07.26 one1970

Soha nem voltam az a fajta, aki ne tudna elvonatkoztatni a könyvek vagy mesék alapján készült filmektől. De itt ez a hozzá állás egyáltalán nem ment. Gyerekkoromtól kezdve rongyosra nézett Disney mese után, amit felnőtt fejjel is imádok bármikor megn... Több

2016.02.10 norbi0102

Ez a film nem lett egy korszakmegváltó alkotás de ettől eltekintve is nézhető. Nem mondom, hogy sok pozitívumot tudnék mellette felsorakoztatni talán annyi hogy elgondolkodik rajta az ember