Feláldozh4tók

EXPEND4BLES

A film 118 828 625 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 81 124 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Sylvester Stallone egy korábbi interjúban megerősítette, hogy ez lesz az utolsó alkalom, hogy Barney Rosst alakítja.Szerző: csd

Mivel a forgatókönyv végre elkészült, a forgatást 2020 második felére tűzték ki, és 2021 nyarára tervezték a bemutatót. A koronavírus-járvány miatt azonban elhalasztották a munkálatokat.Szerző: csd

Az első és egyetlen olyan folytatás, amelyben nem szerepel Terry Crews, Jet Li és Arnold Schwarzenegger.Szerző: csd

Ron Perlman korábban elmondta, hogy szívesen szerepelne a franchise-ban, miután Dolph Lundgrennel, Wesley Snipes-szel és Jason Stathammel dolgozott együtt.Szerző: csd

A film forgatása 2021. október 15-én fejeződött be, ez lesz az első olyan Feláldozhatók-film, amelynek jeleneteit az Egyesült Királyságban vették fel. Szerző: csd

Sylvester Stallone első választása a főgonosz szerepére eredetileg Jack Nicholson volt.Szerző: csd

Jason Statham volt az első színész Sylvester Stallone mellett, aki megerősítette, hogy visszatér a filmhez.Szerző: csd

Sylvester Stallone megerősítette, hogy ez a film egy új trilógia első része.Szerző: csd

Stallone úgy nyilatkozott, hogy ha lesz negyedik film, az biztosan R-besorolású lesz, ellentétben a PG-13-as besorolású A feláldozhatók 3-mal.Szerző: csd