Toy story - Játékháború 2.

Toy Story 2

2019.05.21 petraszab

Szívemnek kedves mese. A történetétől mindenkinek gyerekkori emlékek jutnak az eszébe, kedvenc játékok kalandok. Emiatt az érzés miatt szeretem, amit kivált.

2021.09.29 stewie_griffin_2005

Hasonlóan jó, mint az első rész, történetileg kicsit gyengébb, de kicsivel poénosabb, és a látványilag sokat fejlődött, el se hiszi az ember, hogy ‘99-ben készült. Nem kötelező kategória, de felnőtteknek is kellemes élmény lehet. 7/10

2018.03.18 hackerjulcsi

Egy mesefilm folytatása, ami nem rosszabb minőségben és nem érzem azt az előzőhöz képest, hogy pusztán marketinges szempontból csináltak egy újabb részt. Nagyon szeretem és szerettem.

2019.01.04 szabomarc

Szokásos módon rosszabb volt az első résznél szerintem, de továbbra és érdekes megvalósítás, jó animáció, jó történet. Mindenkinek ajánlani tudom, minden korosztályban.

2021.07.12 Kósa Bence

A Toy Story széria legjobb része. Az első résszel ellentétben itt Buzz menti meg a barátját. Szerencsére itt már egy kicsit komolyabb a konfliktus, hiszen egyszer minden gyerek felnő, és kérdés, hogy mi lesz a játékokkal. Szerintem izgalmasabb, pörgősebb és viccesebb ez a rész az elsőnél. 90%-os az értékelés.

2019.04.10 Attila G.

Talán majd egyszer

Walt Disney rajzfilmeken, és különleges magyar rajzfilmeken felnőve eleinte szkeptikus voltam az ilyen szinte már 3 dimenziós animációs filmeket illetően, bár én 2,5 dimenziósnak nevezem ezeket. Ha jól emlékszem, a Toy Story volt az első az ilyen filmek sorában, s az imént leírtaknak megfelelően nem keltette fel az érdeklődésem. Bár az általános iskolában levetítették egy darabját egy lyukasórán, de nem tudtuk végignézni. Ennek ellenére valamiért késztetést éreztem, hogy beüljek a folytatásra, a Kossuth Moziba. S tulajdonképpen kellemes meglepetés volt, valamennyire élveztem. S azóta is láttam pár hasonló "2,5 dimenzióst" vagy moziban, vagy itthon. Talán valamennyire tetszettek is, kisebb-nagyobb mértékben. Amúgy épp most nézem az Elvitte a víz című filmet, ami talán valamennyire hasonló, és kíváncsi voltam rá, bár egyelőre nem képes fenntartani az érdeklődésem. Viszont úgy érzem, valahogy ez már nem feltétlen az én világom. Igaz, ha újonnan készülne egy régi típusú Disney-film, már azt sem tudnám megnézni. Szerintem talán túl idős vagyok ehhez. Talán majd egyszer, ha megélem, hogy gyerekeim lesznek.

2020.09.15 HannaK

Tele ötletekkel, új karakterekkel és megannyi kalanddal. Mindez egy látványos szülő és gyerekbarát történetben.

Toy Story 3.
2000
Szörny Rt.
2001

2016.04.19 szoljhozzam

Imádom ezt a mesét, bármikor újra tudnám nézni. A története annyira aranyos és kedves, hogy nincsenek rá szavak. A barbi románc, a kiskatonák, meg krumpli úrék mind-mind nagyszerűek, és szép a mese mondanivalója

2019.03.16 Vágottszemű

Nem lett olyan jó, mint az első, de hozta a színvonalat. Nekem nagyon tetszett ez is, úgy mint az első rész. Nem fogtok benne csalódni, ha megnézitek, szerintem.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Ez egy remekül sikerült folytatás, ugyanaz a szórakoztató faktor, ugyanaz a humor, nagyon jól sikerült. Kicsit persze gyengébb mint az első, de a Terminatoron kívül minden folytatás gyengébb, mint az eredeti. Gyermeki lélekkel rendelkező felnőttek po... Több

2017.02.11 Niki18

Ez már nem olyan jóra sikeredett mint az első rész, de ettől függetlenül még mindig nagyon tetszett. Izgalmas és vicces. Korosztálytól függetlenül ajánlom.

2020.12.01 Oliver.guy_

Ez a film is az első részhez hasonlóan elég jól sikerült, viszont itt már megjelenik benne a gonoszság is. Maga a történet nem rossz, de az első jobb volt.

2015.03.31 Brigusz724

Na ez az a mese, ami számomra klasszikus. A játékok életre kelnek (még szerencse, hogy nem egy horror filmről beszélünk) és micsoda kalandjaik vannak. A lassan nagykorú mese szerintem teljesen nézhető az egész család számára.

2015.10.30 fcbnandi

Az első részhez hasonlóan ez a rész is nagyon jól sikerült. Imádom a karaktereket és a történet nagyon tetszett ebben a részben is. Az egész családnak tökéletes kis mese estére.