Toy story - Játékháború 2.

Toy Story 2

2015.07.11 moony5972

Untatott szó szerint, nem voltam igazából sose ezeknek a filmeknek a híve, de ez konkrétan elaltatott. Nagy nehezen sikerült egyszer végig nézni, de nem okozott nagy meglepődést. Csalódás volt ez a film. Nem ajánlom.

2016.02.09 norbi0102

Tetszik, szeretem, de mégis erőltetetté vált. A régi, szerethető karakterek visszatérnek. Az animációja viszont gyönyörű.

2016.04.30 angel001

Láttam az összes részét, szerencsére ebben sem csalódtam.Megtartották végig az eredeti karaktereket, újakkal megspékelve.Woodyt elrabolják, igy keveredik ujabb és ujabb kalandokba,a barátai persze segíteneke neki.

2016.03.05 tamas84

Mindegyik Toy Story klasszikus, az animációs műfajnak kiemelkedő alkotásai, és nemcsak a látványvilága lenyűgöző és ötletes, de a történet sem fáradt. Nagyon jók a játékok, az egyéni történetek, és ahogy nemcsak a játékok egymás közötti viszonyát lát... Több

2016.07.22 K.bogi

Méltó folytatása az első résznek, bár én biztos elfogult vagyok, mert nagyon szép gyermekkori emlékeim kötődnek hozzá. Izgalmas, érzelmes, aranyos, vicces, okos az egész rajzfilm. Nem kell ennél több. A zenéje is kiemelkedő és a grafika is tökéletesre sikerült.

2015.06.16 Miss Rika

Csodálatos folytatást kapott, hihetetlen, hogy ilyen jól el tudták találni. Köztudott, hogy a folytatások alul maradnak, de nem ez. A szövegek is nagyon rendben voltak és szinte bármilyen korosztályt elszórakoztat.

2016.07.25 N.Béla

nagyon szereti az egész családom ezt a rajzfilmet és az összes többi folytatását is. Tényleg kár hogy valószínűleg nem lesz több része. Érzelmes és jó történet. Akciódús, máramennyire egy mese lehet az. A zene is nagyon bejön, úgyhogy minden tekintetben 100%-os.

Toy Story 3.
2000
Szörny Rt.
2001

2015.06.01 *tünde

Aranyos mese. Kicsit rövid, de ennek ellenére szórakoztató. A párbeszédek a két főszereplő között azonnal megszerethetőek.

2016.07.26 Karolyka

Méltó folytatása a nagyhírű Játékháború filmnek. Nagyon aranyos és ami nagyon fontos, hogy van értelmes, van mit közölnie. Nyilvánvalóan az egyik legismertebb klasszikus disney mese ez, és nem véletlenül. Nagyon szép a zenéje és tökéletes egyensúlyban van.

2015.12.29 Luxury

Az első részt nem szárnyalta túl, de ettől függetlenül nagyon kedves mese. Kicsiknek és nagyoknak egyaránt ajánlom az összes részét. Nagyszerű mondanivalója.

2015.05.29 *bella

2016.08.22 Mliklós29

Ez a rész is igazán aranyosra sikeredett. A figurák és a párbeszédek is kedvesek.

2016.04.18 KrisztiEsLaci

Ebben a részben Buzz, a csillagharcos mutatja meg, mekkora ereje van a barátságnak. Az állatkarakterek és maga a játékfigurák megelevenedése miatt a gyerekek nagyon hamar megszeretik és várják a folytatást.

2016.11.07 tjanika

Az első rész garantálta ennek a sikerét is,már csak a történet miatt.