Vérmesék

The Family

2015.05.20 mokanszkit

Nekem tetszett, Luc Besson jó kis filmet dobott össze, de csak az nézze meg aki vevő a fekete humorra mert csak annak fog tetszeni ez a film. Robert De Niro és Michelle Pheiffer zseniális, a többi szereplő is nagyon jó.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Többet vártam ettől a filmtől sajnos csalódnom kellett. Nem tudom mi volt ebben a vígjáték, ez a maffiás történet a fekete humorra épít, de nem valami jól, így Olyan összecsapott lett az egész.

2015.08.31 nagynesze

Egy véres mese egy olasz eredetű, amerikai családról, akik Franciaországba kényszerülnek. Ebből vajon mi sül ki? A lényeg, hogy ne ragaszkodj vérmesen a sikermozihoz, mert akkor csalódni fogsz.

2015.04.19 Mozi22

Bevallom, kezdetben nem tűnt olyan érdekesnek, aztén mikor elkezdődött az első napjuk az új otthonukban, na akkor kezdet érdekelni igazán. A két gyerek nem semmi, a fiúnak van üzleti érzéke a lány tud vigyázni magára, bejövős karakterek, és jó testvé... Több

2022.03.17 Boro

Nem illik a filmhez a cím magyar fordítása. Minden szereplő zseniális, a rendezés, a történet fergeteges, kíméletlen humorral fűszerezve, érzékeny lelkületűeknek nem ajánlom.

2015.03.22 Vibozsofi

Nem tetszett, nem elég poénos, vontatott és semmitmondó a sztori. Nem illik Robert de Nirohoz ez a szerep. Unalmas.

2016.02.19 Maszat

Ez a film a bizonyíték, hogy egy tehetséges rendező és egy fergeteges stáblista nem elég, ahhoz hogy egy film jó legyen. Ez ugyanis borzasztó. Próbáltam élvezni, de egy idő után már nem is erőlködtem, pedig vártam a megjelenést. Eszméletlen csalódás ... Több

2015.12.31 BloodyMary

Nem is hiszem el, hogy ez egy Luc Besson film volt. Nagyon lecsúszott már szegény, pedig régen olyan jókat rendezett, mint a Léon a profi. Azért ezek a másodosztályú vígjátékok enyhén szólva nem érnek fel arra a színvonalra.

2015.02.05 keepingboy86

Belevaló családi krimi, mindenki hozza a formáját, főleg Robert De Niro, mint a családfő remekelt. :)

2015.01.27 marko

Hát... Sajnáltam a pénzt, amit a moziban hagytam ezért a filmért...

2015.07.08 kispista5

csak a magyar címe nem tetszett, a film óriási

2015.05.21 mártilány

Hát nem egy magával ragadó vígjáték. Persze De Niro miatt néztem meg, de lassan már megtanulhatnám, hogy ez a pasi évek óta nem csinál mást, mint bugyuta vígjátékokban vigyorog. Pedig azelőtt nagyon nagy színész volt. Kár érte.

2015.03.30 dorahuse

Az egyik kedvencem. A szereposztás nagyon klassz. Bármelyik színész nagyon nagyot alkot benne. A legviccesebb maffiás film amit láttam :D

2015.02.10 mary_chan

Ha nem is a moziban, otthon egyszer érdemes rászánni az időt. Szerintem nem volt rossz film.