Zanox – Kockázatok és mellékhatások

Zanox

2024.04.29 Krisz

Magyar filmhez képest egész jó. Főleg tetszett a kreativitása és az, hogy elég jó volt a befejezés. Több olyat is húzott, amit külföldi filmekben sem lehetett még nagyon látni. A humor is többször megmutatkozott a filmben.

2022.09.03 Eastern79

Magyar időhurok

Bálint Előd valószínűleg erre a szerepre született, ráadásul egy új műfaj is szárnyát bontotta a Zanox képében; hello balkáni-romantikus-sci-fi! Az hagyján, hogy egy pálinka és egy kísérleti gyógyszer segítségével lehet utazni az időben, de az időhurok koncepciójába bőven belefér a romantika, a krimi és egy szatyor bundáskenyér. Abszolút magával ragadó, egyedi képi világú, remekül megírt történet brilliáns párbeszédekkel, remek színészekkel, finom humorral, ahogyan csak mi magyarok tudunk filmet készíteni. Igazi különlegesség, minden ízében friss és egyedi.

2022.12.02 Dorkateo

Nem értem, mi szükség volt még egy időhurkos filmre. Semmi újat nem látok benne, vontatott, nehézkes, unalmas.

2024.04.22 Klauka89

Nekem nem tetszett a film, és a szereplők is borzalmasak voltak, nem voltak szerethetőek. Talán a hallucinátor nagyanyja hagyta bennem a legmélyebb nyomot.

2022.09.03 stevepisti

Nagyon jó kis magyar sci-fi, fiatal, de annál tehetségesebb szereplőkkel. Bár itt-ott azért felfedezhető némi bátortalanság a játékaikban, de ez még bőven belefér. Első körben a Pillangó hatás című film ugrott be róla, de semmiképp sem gondolnám kopp... Több

2022.05.26 piZZola

A képi világa eszméletlenül hangulatos, és mondanám, hogy ennél nekem nem is kell több, de a dialógusok hihetetlenül jól meg vannak írva. Ez csak nálam plusz!

2022.05.27 Torres9

Furcsa egy film, nem az a tipikus magyar alkotás, amire alapból számítanánk. Tetszett, hogy nagyon merész volt a sztori elgondolása, és hogy azt bátran végig is vitték a készítők. Részemről jár az öt csillag!

2023.03.02 erahurka

Alig van pár jó poén benne, a főszereplő meg borzasztóan idegesítő. Legalább rövid, bár hosszabbnak érződik. Nem értem, miért van úgy körülrajongva.

2023.08.29 Jocpappa

10/10

Na ez! Ez valami csúcs! Annyira kreatív, szellemes, mosolyogva néztem végig a filmet. Úgy magyar, hogy közben nem a pesszimizmusra és kilátástalanságra épít, tiszta feelgood hangulata van. Nagyon jó látni, hogy ilyen is tud készülni itthon! Nagyon sok időhurkos/időutazós filmet láttam már, de ilyen ötletesen megoldva még talán sosem, ezenfelül külön jó érzés, hogy már Nekünk is van egy ilyenünk. Fixen követni fogom ezentúl a rendező munkásságát. (Aki nem vágja, miért idegesítő a főszereplő srác, az még nem szorongott komolyabban életében. Örüljön neki! :))

2024.01.05 Fikatours_blogger

Baranyi Benőnek sikerült megoldani egy magyaros időutazást, hogy ne legyen idétlen, mégis áthassa a sci-fi világa. Remek történet, remélem, további hasonlók kerülnek ki a keze alól. Külön tetszett, hogy vidékre tette a történetet, és hogy nem az unásig ismert arcokat láthattuk a főbb szerepekben.

2023.02.19 a-arnold

Alapból imádom az ilyen időutazós, időhurkos filmeket, de most végre itt egy magyar film is erről. Nagyon frankóra sikerült, és a végén happy end. :) Remélem, lesz folytatása, bízom benne.

2023.08.04 Lóri Ádámcsik

Pálinkás időhurok

Végre egy magyar film, ami beteljesíti, amit ígér. Szórakoztat! :D Nagyon jól szórakoztam a filmen. Jó volt a történet, a karakterek, a szereplők és a filmben hallgató számok is. Nem lesz klasszikus, mint a Valami Amerika vagy az Üvegtigris, de mindenképpen kiemelném a mai magyar vígjátékok közül! Ajánlom! :)

2023.02.04 Marco66

Szuper volt

Nekem nagyon tetszett a film, sci-fi szeretőként mondom, hogy egyáltalán nem az időhurkos téma volt a lényeg, hanem sokkal inkább az, ahogyan összerakták a filmet. Ritkán látni ilyen igényesen összerakott magyar filmet, le a kalappal a rendező előtt. Hatalmasokat kacagtunk, nagyon jókat nevettünk rajta. Szuper volt a casting, a zene, az atmoszféra, a film ritmusa. Mindenkinek csak ajánlani tudom. (Persze a vígjátékoknál általános szabály, hogy ne egyedül nézd, mert együtt jobban esik nevetni.)

2023.07.01 mamorosmalna

Időhurok

Érdekes lett, őszintén megmondom, bénábbra számítottam. :-D Az HBO-n fenn van, jó kis magyar film, az alakítások is nagyon tetszettek.