Közösség

Vélemény:

 

80 Deadpool 2

(2018)

Deadpool 2

 
dulkap   2018.05.15 23:15
5

Elérkezett a nap, amire a legjobban vártam az évben. Az idejét sem tudom mikor vártam egy filmet ennyire, mint az egyébként zseniális és hibátlan Deadpool második részét. Talán pont ezért kicsit féltem is, hogy a hatalmas elvárások miatt kicsit csalódni fogok. Szerencsére a félelmem alaptalan volt, mert a folytatás is zseniálisra sikeredett, ráadásul nem önismétlő módon. Az előző részben megszeretett karakterek ismét itt vannak, az újak pedig tökéletes választások lettek, mind karakterileg, mind színészileg. Komolyságot most sem szabad várni a filmtől, még ha drámai szál most is akad benne, de folyamatosan idézőjelben van téve minden, a rengeteg poénnak, utalásnak és a nézők felé történő kikacsintásnak hála. Egy hatalmas kő esett le a szívemről és a film végén idült mosollyal ültem a moziban, várva a stáblistás poénokat. (Amik szintén zseniálisak.) Akármilyen formában is tűnik fel Deadpool legközelebb a mozikban, már számolom is a napokat és ha tehetném lefagyasztanám magam addig, mint Cartman, mikor az új Nintendo Wii-t várta. :) Emberek irány a mozi, mert bár idén nem ez lesz a legsikeresebb film, de hogy jobb film már nem lesz, abban biztos vagyok. Jár a maximális pontszám + 1…