A tégla

The Departed

2016.01.27 juhasz-david93

Sokan mondják, hogy Scorsese nem is érdemelt Oscart ezért a filmért, csak "muszájból" adták meg neki végre. Szerintem nincs igazuk. Mesterműről van szó, amelyet nyugodtan kitehet a kirakatba, a Nagymenők meg a Dühöngő bika mellé.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Fordulatos izgalmas figyelmet fenntartó film

2015.10.27 fcbnandi

Dicapriot és Matt Damont nagyon szeretem és mivel mindketten játszanak ebben a filmben így számomra kihagyhatatlan volt. Nem csalódtam, sőt... az egyik legjobb film amit valaha láttam Dicapriótól! Nagyon ajánlom mindenkinek!

2015.05.02 Vitya

Kivalo film kivalo szineszi alakitassal. Igazi agyalos,fordulatos, összetett film. A szineszek karaktere jo valasztas, meggyozo alakitasukkal nagyon eredeti lesz a sztori.

2015.04.18 Mate

A Tégla Scorsese egyik legjobb filmje, ami a gengszter-filmekhez képest teljesen egyedi forgatókönyvvel és remek karakterekkel rendelkezik. Öröm nézni.

2015.11.02 [email protected]

DiCaprio egyik legjobb filmje. nagyon izgalmas cselekményű, pörgős, végig cselekményes film, ami nem hagy unatkozni. Fordulatos, nem kiszámítható a befejezés.

2015.10.24 Sodanth

Méltó a mesterhez

Igen, volt egy nagyon tehetséges olasz-amerikai rendező a múltszázadban Hollywoodban. Olyan alapfilmeket köszönhetünk neki, mint a Taxisofőr, a Dühöngő bika, a Nagymenők és a Casino. Mindegyik filmben főszereplő az egyik legjobb színész, Robert De Ni... Teljes kritika

2016.02.10 norbi0102

Három fantasztikus főszereplő és jó néhány szintén fontos mellékszereplő gondoskodik arról, hogy egy több szálon futó, kissé bonyolult és fordulatos történetet kapjunk. Néhány esetben azt éreztem, hogy a kevesebb néha több lett volna, de ettől eltekintve tényleg egy izgalmas és nagyszerű film.

2017.03.06 Hedy0809

Hohó...zseniális! DiCaprio most is parádés,Nicholson mikor nem... Abszolut favorit,egyetlen percre sem unalmas! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Élmény a köbön!!!

2015.06.30 padfoot8925

Tény, hogy kiemelkedő film, a sok tömeg, átlag sablonos alkotások közül. DiCaprio, egyik legjobb alakítása. Nem egy könnyed film, összpontositást követel. Izgalmas, fordulatos.

2015.01.28 a.edit63

Nagyon jó film, fordulatokkal és Leonardo kiváló alakításával (itt is!) !

2017.01.23 valery

Csöppet sem könnyed film. Szövevényes sztori, ami nagy odafigyelést igényel. A karakterek tökéletesen hitelesek, kiszámíthatatlan és fordulatos cselekmény, látványos jelenetek, jó rendezés.

2015.07.14 prongs2001

Szinte magamhoz se tértem a döbbenettől annyira bejött ez a film. Ritka, amikor ennyire eldobom magam, de ez megérte az előtte eltöltött időt. Kegyetlen jó alkotás és a színészi játék is hibátlan. Többször nézős, bátran ajánlós fajta!

2015.06.29 Prücsök

Fordulatok, izgalom és egy élvezhető, szórakoztató film. Nekem nagyon tetszett, szerintem tökéletes alkotás. A színészek jól lettek összeválogatva Leonardo DiCaprios és Matta Damon tökéles alakítást nyújt, minden tökéletes!