A tégla

The Departed

2024.05.22 Kanócpapa

Most találtam rá erre a gyöngyszemre! Ha könyv lenne, akkor azt mondanám rá, hogy letehetetlen! A filmet 3 részletben néztem meg a hossza miatt, de alig vártam közben, hogy legyen időm folytatni. Nicholson hozta a szokásos zseniális formáját, de a többiek sem maradtak le tőle! Izgalmas, pörgős, rejtélyes...

Di Caprio,és Nicholson egy korszakos zseni. Mindkettő teljesen más, és mégis...varázsolnak a filmvásznon, és mi mindig elhisszük nekik, mert hitelesek!!! Mint ebben a remek akcióthrillerben, amit még Damon és Wahlberg kicsit feljebb is tol színvonalban. Bravo Scorsese, kiváló mozi!!! Erősen ajánlott b-kategória!!!

2015.04.28 Yosihiro

A téglában összecsap két színész DiCaprio és Matt. Azt hiszem ez a film talán a vetélkedésükről is szól. Ha valaki egy izgalmas estére vágyik akkor ebben a filmben ezt megtalálja. Ugyan a régebbi maffia időket idézi de nézhető jó film :) Üdv Yosihiro

2015.01.23 mamiéstöti2

Elég jó film. Pazar szereposztás, Nicholson Wahlberg DiCaprio triónál kívánni sem lehet jobbat. A gengszter filmek és Scorsese rajongóknak egy kihagyhatatlan darab.

2020.10.30 indingo

Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson, Matt Damon, Mark Wahlberg egy filmben csak jó lehet. Egy izgalmas és akcióban gazdag film nem várt befejezéssel.

2019.02.24 Thibo84

Elég nagy nevekkel operál a film. Nagyon jó a szereposztás. És nem csak a szereplők jók benne, hanem a történet is. Végig fenntartotta az érdeklődésemet. Csak a végén sajnáltam DiCaprio-t. Igaz nem nagyon csipem a színészt, még is tud hozni olyan karaktereket amikben nagyot alakít, mint ebben a filmben is.

2015.05.05 ZeroHero

A film sima kriminek nem lenne rossz, ha nem volna ilyen hosszú. Érdekes, hogy Mark Wahlberg és még Martin Sheen is lejátszották a többieket a vászonról. Igen, még Jack Nicholson-t is.

2017.07.10 Deku

Elvetemült figura ez a Jack Nicholson, nekem ő volt itt ebben a helyzetben a kedvencem. Olyan arcmimikája van, hogy azt tanítani kéne. Simán többször meglehet nézni. Legjobb.

2017.03.10 GedyPapa

Akárhányszor meg tudom nézni ezt a filmet annyira zseniális. A párbeszédek, az izgalom és a karakterek kiválóan lettek megvalósítva. A Wahlbergi és a Nicholsoni szerepek voltak a kedvenceim a maguk fekete humora miatt és a feledhetetlen párbeszédeikért. Borítsunk fátylat a digókra és adjunk 5 csillagot a filmnek!

2015.08.08 kabel

Egy kitalált és szépen felvett filmet kapott 2006-ban Scorsese-től, melyben magunk is kérdések és válaszok után kutatunk amint a csavarok százai hullanak az ölünkbe. A rendőrségi sztori pedig a legkevésbé sem elcsépel vagy közhelyes, sőt....A karakte... Több

2019.06.27 dailyfilmsan

Meglepve ragasztott a képernyő elé. Tetszett, nem kicsit hanem nagyon. kellő képpen szövevényes vannak benne csavarok. Hiteles és életszerű a narratíva is és elmés. A hangulata, atmoszférája is jól leképezni a maffiaéletet. Tök sokáig azt hittem hogy... Több

2016.01.22 szaka123

Érdekes film. Tetszik, már csak a szereplők miatt is érdemes megnézni. Mark Wahlberg nagyon nagyot alakít benne, egyik legjobb filmje, szerintem. Fordulatos akció-thriller. Hosszú a játékidő, de kicsit sem unalmas, gyorsan elszalad! :)

2018.12.11 MP170506

Az elején egy kicsit elveszettnek éreztem magam, de utána, amikor jobban odafigyeltem a szálakra megértettem ám a lényeget. DiCaprio előtt le a kalappal nagyon jó alakítást nyújt ebben a filmben is. Minden mozdulata, mimikája tökéletes. És szerencsér... Több

2019.01.05 Norbert93

Fordulatos, maffiahangulatú film. Remek döntés volt a főszerepet Dicaprio-ra bízni. Hihetetlen tehetség, de a többi szereplő sem halványul el mellette. A fordulatok zseniálisak és tényleg váratlanok.