A tégla

The Departed

2015.06.12 fancsi094

Scorsese fantasztikus filmet rakott össze. Leonardo Dicaprio, Mark Wahlberg, Jack Nickolson, Matt Damon kitűnő választás volt. Remek színészek. Fordulatos, Izgalmas, Ajánlom mindenkinek!

2016.10.13 tiszaizsofi

A sok szálon futó cselekmény által a film első nézésre számomra nem állt össze de másodszorra teljes volt a kép és egy igazi jó kriminek tartom , tele fordulattal és izgalommal. Nagyon sok a csavar.

2016.04.11 BallEr

Ez a film nem lett egy nagy alkotás, de itt most nem is éreztem ezt problémának. Pont azt, adta ami kellett egy délutáni kikapcsolódáshoz. Egy nézésre ez bőven megteszi bárkinek.

2017.12.01 Imlah

Agyalós, izgalmas, fordulatos thriller. Egyáltalán nem kiszámítható a cselekménye, tartogat folyamatosan meglepetéseket. Érdekes és magával ragadó, igazi thriller!

2017.05.16 VK

Fordulatokban gazdag, érdekes film, amiben pörögnek az események. Jól összerakott film, amin egy percig nem unatkoztam. Agyalós, többször nézős. Profik a színészek.

2015.03.24 szafffy

Sok szálon futó, agyalós film. Csak a végén áll össze a kép. Nem egy könnyed film, összpontositást követel. Izgalmas, fordulatos.

2016.10.17 Manson

Összetett, profi film, amiben végig vannak fordulatok. Profik a szereplők, hitelesen alakítanak és nagyon karakteresek. Jól összerakott, izgalmas és érdekes film.

2016.10.17 kernernoemi

Csavaros, eszelős film, ahol az összefüggések folyamatosan derülnek ki, sőt némely összefüggés csak erős utánagondolás után esik le, mivel annyira sok szál fut össze.

2015.11.20 Robi92

Nehezen de rászántam magam erre a filmre. Nem bántam meg,hogy megnéztem,mert végigizgultam minden percet és eseményt. A vége szerintem lehetett volna jobb,sajnos már a film elején kiszámítható volt a befejezés.

2015.06.30 BuBu

Szerintem kicsit túl van értékelve! Jó kis krimi, elgondolkodtató, csavaros, nagyszerű színészi alakítások láthatóak benne, de azért szerintem nem egy eget rengető alkotás!

2015.05.06 bambula

Mindenkori kedvenc filmjeim egyike, zseniális és nem érdekel hogy valaki valahol már csinált ilyet. Matt Damon sokkal jobb gonosznak mint pozitív karakternek, Jack Nicholson hozza a szokásosat, Leo meg jobb mint valaha. A végétől meg egyszerűen eldurrant az agyam.

2017.11.17 baalint

Jó a sztori,jók a színészek és a film vége is kifejezetten jóra sikerült. A film próbálja több nézőpontból is nézni az eseményeket, ez pozitív és elgondolkodtató.

2015.06.08 veszi.peter

Nagyon jó kis film a Tégla, habár szerintem egy kicsit túlértékelt és nagyon-nagyon hype volt körülötte anno. Amit csak félig-meddig sikerült hozni. Tény, hogy kiemelkedő film, a sok tömeg, átlag sablonos alkotások közül.

2015.06.01 *tünde

Ha valaki egy izgalmas estére vágyik akkor ebben a filmben ezt megtalálja. Nézhető, jó kis film :)