Fűrész

Saw

2015.12.29 Luxury

Nem finomkodik és elborzaszt minket ez az alkotás, az pedig különösen erős pozitív pont, hogy fordulatos és meglepő cselekményt hozott ki belőle a készítő.

2015.06.24 Newyqrk

A fűrész nekem az a "sorozat" amiben nem a csonkítások stb érdekelt. Hanem hogy hogyan alakul az öreg élete és ki hogy mit csinál neki. Ez volt az egyetlen értékelhető a dologban/filmben: a rejtett történet

2016.09.20 kecsaa

Egyszerűen zseniális film, az egyik nagy kedvencem a horrorfilmek közül. A fordulat egyenesen óriási, percekig csak tátott szájjal ültem, mikor először láttam. A Fűrész-filmek közül messze ez a legjobb.

2017.07.18 szanko

A Fűrész sorozatból ez tetszett a legjobban, mert nem a vérfürdőn van a hangsúly, hanem jó a történet, a színészi alakítás és izgalmas a film.

2015.10.02 hawaiipizza

Csavaros történet, remekül eltalált, feszült horror hangulat. James Wan a javából. Mondanám, hogy kár a folytatásokért, de őszintén, én azokat is élvezem. Aki meg nem bírja az erőszakot, ne nézzen olyan filmet aminek a borítóján levágott végtagok vannak. Mi a franc, emberek? :D

2015.10.10 Bimbi

Eros, kegyetlen klasszikus kemény horrorfilm, kategóriájában az elsők között van. A mufaj kedvelőinek biztos hogy tetszeni fog , sot kotelezo darab!

2015.11.03 Cptn_Cold

Rendben volt teljesen a látványvilág és a forgatókönyv is. Ezt megkoronázták egy kellemes kis játékkal, amit nem rontott el a zene sem. Összességében egy erős 4-es ha meg kéne határoznom. Apróbb hibák voltak csak ami miatt nem kap 5-öst.

2015.05.30 zoll-e89

Ha horrorfilmet kell említeni akkor első helyen ezek a művek állnak. Ebben minden ott van amire szüksége lehet egy horror rajongónak. Borzalmasan jól ábrázolja az egész történetet. Nem finomkodik és elborzaszt minket. Az pedig különösen erős pozitív pont, hogy fordulatos és meglepő cselekményt hozott ki belőle a készítő.

2021.10.27 Milan391349

Korszakalkotó film. Remek élmény volt moziban látni.

2015.08.28 avocados

Nagyon jó a Fűrész első része, minden benne van aminek egy horrorban lennie kell. Sötét, nyomasztó hangulat, a feszültség végig jelen van, és a vége, hihetetlen zseniális.

2018.03.11 silverkesh

Az első az egyik legjobb, tényleg nem annyira durva, a végén lévő fordulat meglepő volt, ügyes. Azok a részek tetszenek a legjobban, amikben benne van Bell.

2016.11.14 kucsera

az egyik legjobb sorozat.nagyon izgalmas.horrornak kiváló.nem gagyi mint sok más hasonló.tele van vérfagyasztó észjárással kitalált történetekkel.hibátlan.párom nagy kedvence.

2019.01.03 MissFortune

Igazán élethű és egyben borzalmas film. A nézése közben félelmet és érdeklődést vált ki.

2016.02.04 VérAlex

A horrorfilm-rajongók körében nem véletlen a film hatalmas nimbusza, elvégre tényleg annyira beteg, amennyire csak kell. Kegyetlen, véres, hatásos és közben végig megmarad nagyon komolynak, azaz nem csúszik el azon a banánhéjon, amin a kevésbé átgond... Több