Fűrész

Saw

2015.02.04 Hamsti

Nagyon beteg film, de nekem mégis nagyon tetszik. Valamiért szeretem az ilyen jellegű, hátborzongató kínzásokkal teli filmeket. Valamiért igazat is adok a papinak, igaza van. :)

2015.01.26 Sindyke

Nekem nagyon megtetszett az első rész, ezért minden részt végignéztem. Nyomasztó hangulat a film végéig eléggé hatásos.

2022.11.14 Linda31

Érdekes vég

3,5 adtam volna, illetve gondolkodtam a 4-en, de nekem csak az első megtekintés után volt csak érdekes/meglepő a vége, számomra nem volt emlékezetes, és nem is igen akarom újranézni. A folytatások meg erőltetetteknek hatnak és túltoltak.Igazából nem fogott meg, még a mondanivalója miatt sem, sajnos.

2018.10.19 AlexCooper

A legnagyobb kedvenc! Minden része zseniális. Persze ehhez érteni kell a filmet.

2018.01.16 lendvaicsaba Nézhetetlen

Mint általában, az első rész a legjobb. Nagyon tetszett a film végi csavar és a helyszín. Alacsony költségvetésből is lehet jó filmet csinálni. Itt a példa.

2015.12.06 julisX

Ritka az olyan horrorfilm, ahol nem kell misztikus magyarázatokkal megtámogatni azt az elképesztő kegyetlenséget, amit mondjuk ebben a filmben ábrázolnak. A Fűrészben gyakorlatilag a horrorfilmek mozgatórugóját, a minél durvábbnak ható vérontást tett... Több

2017.07.20 lantoszoli93

Óriási, zseniális, és talán kicsit hátborzongató is, hogy valakinek ilyen eszébe jutott, és le is forgatta :D Minden részét imádtam, többször is láttam már a komplett sorozatot és alig várom az új részt.

2015.03.16 klaudia00

Az egész fűrész szériát végigkíséri a nyomasztó hangulat, a változatos alaptörténet, a logika. Élvezhető minden része! Talán az 5. rész a legjobb szerintem.

2016.05.25 Kiss Gábor

Egészen jó.

2017.05.05 TEKERGŐ

Nem várt forduló pont(ok). Ez tetszik es hát mégis csak a Fűrészről beszélünk ami egy igazan jó film sorozat cucckombó.

2015.05.02 Adabanya

Az emberek ilyenek, mint a filmben. Mikor veszni látszik a legértékesebbnek tartott dolog, az élet, akkor valahogy szánjuk-bánjuk. Azonban keveseknél hat ez véglegesen. Ha kapunk egy második esélyt, sajnos, a legtöbb ember újra gyarló lesz és önző. D... Több

2021.05.10 HUNOR388177

Jó volt, kellően volt adagolva a feszültség, és az első perctől az utolsóig érdekes volt.