Fűrész

Saw

2021.08.31 Gauss

Hatalmas film

Sokan úgy is mutatják be, mint egy trancsírozós filmet, pedig ez végképp nem úgy van. Azonkívül, hogy vannak benne véres jelenetek – vannak, azért is horroros besorolású –, egy nagyon okosan felépített film, aminek mondanivalója is van, és nagyon fontos dolgokkal foglalkozik. (Az első rész persze a legnagyobb, de a 2. és 3. is fantasztikus. Az első 3 részt tartom az igazi Fűresz-filmeknek, a többi már csak egy nézhető horror. Az első három az igazi). Egy fordulatos, izgalmas, ma már kultikus remekmű.

2016.02.02 moov18

A Fűrész-sorozat kétségkívül az egyik leghíresebb horror széria, a műfajban egy mérföldkőnek számít, lehet szeretni illetve nem szeretni, de ez az igazság. Ez az első rész viszonylag visszafogott, kerüli a szadizmust és az igazán vérkiontós játékokat... Több

2016.10.23 vivikejencikelara

Mindegyik részét láttam. Nem ilyedtem meg sosem a filmbéli jelenetektől, inkább néha morbid, gusztustalan volt.Megint egy pszihopata ember cselekményeit boncolgató film mégis ez valahogy megmaradt bennem örökre.

2019.12.11 Eniq

Zseniális film, a legjobb horror, amit valaha láttam. Mind a 8 részt láttam, de az elsőt egyik sem múlta felül, a végén csak kapkodtam a fejem. Valami újat sikerült itt alkotni, amit azóta sem közelített meg más film.

2016.10.24 jencike1985

Imádom a fűrész filmeket. Nem az a szellemes, villódzó fények, áram elmegy nincs térerő film. Inkább a véres, brutális elmebeteg horror. Nekem mindegyik része nagyon tetszetősre sikeredett. Szuper!

2015.01.28 Laci000

Nem tudom hogy lehetett ilyen beteg filmet írni de nagyon jól sikerült az biztos.

2016.05.05 raczdavidzsolt

Szerintem egy elmebeteg lehet a készítő! Hihetetlen még a gondolat is aki ilyenre vetemedik! Megrázó!

2016.05.21 Vadgazda

Ha van durva horror film akkor ez az. Nem is az hogy a megjelenő képkockák borzongatják az embert, de maga a pszchiológiai hadviselés amit véghez visz az ember agyában mindennek az elképzelésével és átérzésével igazán kegyetlen a maga kategóriájában.

2017.05.29 Zoer8993

Ez az a horror sorozat amire azt mondom, hogy meg van benne minden, szadista és brutális. Viszont a történet haladtával rájön a néző, hogy csavaros is nem kicsit. Imádtam a fordulatokat benne.

2016.04.30 Bogi

Bűn rossz film szerintem, bár a maga stílusában kiemelkedő, kiemelkedik a ...-ök közülXD Bár tény hogy én az ilyen hentelős filmeket nem tudom és nem is akarom értékelni nyilvánvalóan. Egyszerűen még a szereplők is kartonfigurák, értéktelen emberi sz... Több

2015.07.26 one1970

Az összes részt láttam, mindegyiket imádom, számomra meghatározó a Fűrész film :D Imádom, nagyon jól ki lett találva a története, és a szereplők is jól játszanak!

2015.07.11 moony5972

Teljesen oda voltam ezért a filmért vagy inkább vagyok. Pörgős akcióval tarkított tömör szórakozás. Pontosan ezt várom egy filmtől, hogy bármikor is üljek, le elé elszórakoztasson. Ez megtette.

2017.02.01 Hedy0809

Imádom azokat filmeket, aminek csavar a végén...és ennek van..de még milyen! Csak egy halk: "Azt a rohadt..." csúszott ki a film végén. :D Fantasztikus, pedig irtó alacsony költségvetésből hozták össze. Mindenkinek ajánlom!

2016.06.23 postaslaszlo8

Zseniális a film minden egyes perce. Elég nyomasztó és elég durván belemélyülünk a részek sokaságával abba, hogy ki is maga a Fűrész. Aki egy jó horrort szeretne látni, mindenképp nézze meg.