Fűrész

Saw

2019.01.16 kristoftoth21

A horror egyik klasszikusa

Egyik legérdekesebb horror az újabbak közül, néhol végtelenül beteg, de elgondolkoztató. Alapvetően egyáltalán nem ijesztő, hanem inkább undorító és erőszakos, megijedni senki nem fog, de gyenge gyomrúaknak nem ajánlott... de jó film 10/10

2016.11.29 Ercsi

Mikor láttam a Fűrész széria első részét, nem gondoltam volna, hogy ilyen sok folytatás készül majd hozzá. Ezek mindegyike tetszett nekem, de azért az első az igazi, ez messze kiemelkedik mind közül.

2016.04.28 mrfaktor

Emlékszem, amikor kijött a film, mindenki erről beszélt. Valami újat hozott az egész horror műfajába. Nagyon örülök, hogy spoilerekbe nem sikerült belefutni, ugyanis jelentősen rontotta volna a filmélményt. Kevés ilyen meglepő filmvégi fordulatot ismerek.

2017.08.28 T.Andras

Óriási nagy kedvencem a thrillerek, horror filmek műfajában. Döbbenetes jó a sztori, a befejezésre meg nem találok szavakat. Akik szeretik a hasonló filmeket, azok nyilván hasonlóan éreznek.

2015.04.25 adibandii

Szerintem jó film,de nem ijesztő.Látványos és jol ki van találva,de ugy gondolom semmi ijesztő nincs benne.Érdemes azért végignézni mindegyik részét mert ennek ellenére érdekes.

2016.10.10 niky86

A legjobb horror, méltán a kedvence nagyon sok embernek. Milliószor láttam, imádom benne a csavart, a kiszámíthatatlanságát. Az egyik legfeszültebb film, amit valaha láttam.

2021.08.05 Clay44

Sok embert ismerek, aki azért nem nézte meg egyik Fűrészt sem, mert: "Jaj, ez csak a trancsírozásról szól!". Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem a Fűrész nem csak erről szól. Szerintem ez egy mestermű hatalmas történetekkel és iszonyat nagy csa... Több

2017.09.26 koba1996

Őszintén az összes rész közül ezt érzem a legkevésbé mozgalmasnak. Ez elsődlegesen nem is ezt, hanem a másik hatot minősíti. Remek a cselekmény, és brutalitásban sincs hiány, aki pedig ezek közül mindkettőt szereti, az ki ne hagyja!

2016.10.04 zoleykrajcsi

Kedvenc horror filmem a Fűrész-széria első része. Ez is meglehetősen véres (különösen a láb lefűrészelésének jelenete), ahogy a többi rész is, viszont ennek a végén üt a legnagyobbat a csavar.

2017.02.25 Beuszi

Horror kategóriában nálam az abszolút befutó a Fűrész-széria, abból is a legelső film, annak pedig az utolsó másodpercei. Lélegzetelállítóan izgalmas és beteg egyszerre.

2015.06.16 Miss Rika

Itt végre nem a mumussal meg ki tudja milyen lénnyel akarnak ránk ijeszteni ami általában inkább röhejes mint sem félelmetes. Itt gyakorlatilag az emberi természet az ami félelmet kelt és a brutalitás. Tökéletes egyvelege ennek a filmnek. A csavarok a részek végén pedig kiválóak.

2016.07.16 Bog1

Ritka rossz film. Semmi értelme és mégcsak nem is ijesztő. Az egyik nagy sorozatos film a mai fiatalságnak aminek a népszerűséget egyszerűen nem tudom hova tenni, nem tudok megérteni. És még a szeplôk is nagyon gyengèk a filmekben. Egyedül a róla kèszült paródiák miatt volt érdemlegesXD

2015.05.12 Enccso

Nem egy tipikus horror, talán ezért is tetszett annyira, fordulatos volt a történet, plána a vége, ami kegyetlen és sokkoló. Rég láttam, de akkor nagyon hidegrázós volt.

2016.12.09 Pappcsino

Elképesztően zseniális film, hatalmasat üt. Én a folytatásokat is nagyon szeretem, bár azok már egyértelműen a vérre mentek rá. Viszont mind közül ez, az első film a legeslegjobb és legemlékezetesebb.