Uncharted

Uncharted

2022.06.16 Török389133

Egynek elment, de lehetett volna akciódúsabb és izgalmasabb.

2023.09.27 R9CK3R

Nem sok jóra számítottam, de nagyon meglepődtem! A sok lehúzó vélemény ellenére nagyon jópofa, szuper kis kalandfilm volt, a szereposztás különösen sokat dob rajta! Az új filmekhez képest igazi felüdülés, és örülök, hogy még ha ritkán is, de készülnek fasza kis filmek!

2022.05.15 Takszi

Le sem tagadhatná a videojátékos gyökereket, a fizika, a Halálos iramban filmek szintjén van semmibe véve. Viszont, ha ezen felül tudunk emelkedni, csak szórakozni szeretnénk, egy korrekt kincskeresős történetet kapunk. Pörög, a karakterek rendben va... Több

2022.05.18 SzupiMester

Csak egy kalandfilm, de nem rossz, egy este a családdal szuper. Kétszer nem kell megnézni.

2022.02.10 Zsófia

Én nagyon vártam ezt a filmet, és nagyon tartottam is tőle, hogy esetleg elszúrják. De nem így lett, igazlmas és jópofa. Tetszett, hogy van egy sajátos humora is. Szerintem Tom Holland és Mark Wahlberg párosa nagyon jól működik, így remélem, hogy folytatást is kap majd a film.

2022.05.09 Sebes Gábor

Közepesnél gyengébb

Bármelyik Spielberg többet és szellemesebbet tud.

2022.02.11 joonimrod

Kétségtelen, hogy nagyon látványos és pörgős filmről van szó, ennél pedig nem is kell több. A sztori viszont számomra annyira nem volt érdekes, érezhető, hogy nem is erre helyezték a hangsúlyt. De hosszú évek után végre kaptunk egy igazán remek videojáték-adaptációt!