Szerelem vagy kötelesség

Young Royals

1. évad (2021) - 6 epizód
2. évad (2022) - 6 epizód
3. évad (2024) - 6 epizód

Wilhelm herceg próbál alkalmazkodni új életéhez egy előkelő iskolában. Viszont szeretné követni a szívét, ami nagyobb kihívásnak bizonyul, mint azt elsőre gondolta volna.

(Hupka Adrián)

Zene: Matti Bye
Ország: Svédország
Premier: 2021.07.01. | Netflix (2021.07.02.)

2022.01.09 G.Noir

Nagyon nehezen szántam rá magam a megnézésére, mert tartottam tőle, hogy egy középsz*r tinidráma lesz, amit meleg szállal próbálnak eladni. Ennél nagyobbat viszont nem is tévedhettem! Ez a sorozat minden szempontból kiemelkedő, a karakterek hitelesek... Több

2021.10.29 Ms. Akárki

Túl gyorsan eltelt az első évad. Szkeptikusan indultam neki, de már az első perctől felkeltette a figyelmemet. Isteni kis szerelmi történet. Alig várom a 2. évadot.

2021.10.30 HanGa

Érdekes kérdéseket feszeget a sorozat. A karakterek is jók voltak. Várom a második évadot.

2021.03.13 quentin

Szerintem ütős sorozat, remélem, ilyen hangnemben folytatódik. A homoszexualitás kérdését is reálisan mutatja be, nem propagandaszerűen.

2021.07.02 trinagl

Nagyon egyszerű volt a maga nemében ez a tinidráma, és pont ez fogott meg. Mostanában a fiatalokról szóló sorozatokban az határozza meg a karaktereket, milyen ruhákat hordanak, és milyen jól vannak kifestve. Ehhez képest ebben kedvelhető karakterek v... Több

A Netflix berendelte a sorozat harmadik és egyben utolsó évadát. Szerző: Gábor390920