My Love from the Star

My Love from the Star

별에서 온 그대
Videók

To Mindzsun földönkívüli, űrjárműve azonban balesetet szenved, és az emberi külsejű idegen 1609-ben ragad, a Csoszon-korban. Itt megismerkedik egy fiatal lánnyal, aki megmenti az életét. 400 évvel később a modern Koreában a semmit sem öregedő Mindzsun egyetemi tanárként él. A különleges… Több

Premier: 2013.12.18. | Netflix (2019.08.08.)

2020.03.02 Teemeah

Kiváló sorozat

Nem tudom, kik húzták le ennyire, de biztos nem K-drama-rajongók voltak :) Ez a műfaján belül egy remek sorozat. Vicces, drámai, romantikus és persze túlzó, mint minden koreai romantikus vígjáték. Viccelődnek a rajongók azon, hogy Amerikának ott van E.T mint földönkívüli, Koreának meg Kim Szuhjon (ugye azért elég nagy kontraszt, így külsőre :D) és valóban, nála szebb földönkívülit elképzelni is nehéz. A sorozat tele van irodalmi idézetekkel, amit Koreában nagyon szeretnek, hogy "műveltet" is a cucc, nem csak szórakoztat. Néha idióta, néha agyament, de nagyon szerethető, és sok-sok papírzsepis-bőgős. Minden nőnek kötelező darab, szerintem :)

Jun Ji-hyun és Kim Soo-Hyun a legsikeresebb színészek egyikei Dél-Koreában. Mindketten 1 millió koreai wont kerestek részenként a sorozattal, ami 83 900 amerikai dollárt jelent. Ez ma (2021) körülbelül 25 761 495 magyar forintnak felel meg. Ahhoz képest, hogy mennyit költöttek a drámára, akkoriban nagyot szólt, a nézők imádták Dél-Koreában és külföldi országokban egyaránt.Szerző: Rea387147

Ez volt az első dél-koreai sorozat, melyet HD kamerával készítettek. A főhős képes megállítani az időt, ezt az bullet-time effektust 60 apró kamerával érték el. (Hancinema, 2014. január 22.) Szerző: Teemeah

A sorozat hisztériát váltott ki Kínában, a nagyvárosokban sorban álltak az emberek, hogy koreai stílusú cshimeket (sült csirke sörrel) vásárolhassanak; ezt az ételt rendszeresen fogyasztották a sorozatbeli szereplők. (The Wall Street Journal, 2014. február 26.)Szerző: Teemeah