Pesti balhé

Pesti balhé

Cornandsoda.com
2020/08/06

Összességében tehát a Pesti balhé valóban egy igazi közönségsiker lehet a mozikban, minden adott hozzá: a cselekmény izgalmas, látványos, a színészek nagyszerűek, a nevetés biztosított, a képi világ pedig hollywoodi mozikat megszégyenítően szépen kidolgozott és látványos. Több

Revizoronline.com

Winnetou átka
Talán csak abban bízhatunk, hogy majd az idő nosztalgikus fénnyel vonja majd be mindezt. Több

Art7.hu

Magyar meló
Kicsit több öniróniával, bátrabb humorral és valódi egyéniségekkel remek film is válhatott volna a Pesti balhéból. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2020/08/13

Az ok, amiért nem nézünk magyar filmeket
Egy szó, mint száz, az előzetese alapján nagyon szerettem volna szeretni ezt a filmet, egy könnyed, pörgős, humoros nyári kikapcsolódásra vágytam, ami miatt tényleg érdemes újra jegyet váltani a moziba. Ehelyett egy primitív, affektáló, méltatlan fércművet kaptam jó adag szánakozással és háborgással karöltve. Több

Vox.hu
2020/08/13

A Pesti balhé kivitelezése, humora és sztorija is szörnyen lapos. És felejthető. Több

KULTer.hu
2020/12/30

Bolond lyukból…
A Heaven Street Seven Krézi sráca, illetve a Mézga család főcímdala, a Néha légy bolond egy kicsikét… fogja keretbe Lóth Balázs filmjét. A Pesti balhé a hülyeség erejét demonstrálva száll szembe a spontaneitást nélkülöző, a hétköznapi rutinba merevedett élettel. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!