Egy német sors

A German Life

2019.01.04 Woodrow

A köny zseniális. Hol lehet megnézni a filmet? Sehol nem találom.

2017.04.22 Gwen

Hihetetlen, mennyi minden van az arcunkra írva, amit az élet művel velünk. Ez a film olyan erővel hat az emberre, amit eleinte nem is regisztrál, csak mikor végignézte-hallgatta az egészet, akkor döbben rá, hogy mennyi sok mindent is kapott a filmtől.

2017.11.24 edessszilvia

Brutálisan őszinte és hiteles film az emigráció időszakából, megrázó és félelmetes, de ugyanakkor ismeretterjesztő is. Érdemes megnézni de csak megfelelő hangulatban

2018.05.16 kisssjanka

Gobbels egykori titkárnőjének elbeszélése alapján sokkal közelebbről és más szemszögből ismerhetjük meg a zsidó kérdéskör problematikáját. Döbbenetesen szókimondó , letaglózó életrajzi film.

2017.07.12 klip

Nagyon különleges film, de kétségkívül nem való mindenkinek. Engem mindenesetre meggyőzött, egészen rendkívüli és ritka, hogy ilyen élményben legyen részem.

2017.04.23 trinagl

Kissé átverve érzem magam, egy filmtől egyáltalán nem ezt a koncepciót várnám. Tény, hogy vizuálisan szép, ahogy kinéz, de olyan kevés energia lehet ebben, hogy minden más szinte összecsapottnak tűnik. Ez bosszantó azért.

2017.04.20 gandalf01

Nem sokat reméltem ettől a filmtől, ahogy megnéztem a trailert. Egyszerűen képtelen voltam elhinni, hogy csakugyan erről fog szólni a film, egy arcot látunk majd, de annyira ledöbbentem az egészen. Egyszerű és letisztult. Nagyon merész!

2017.06.21 Farkas

Nagyon fontos film, egy különleges tanúval, és számomra eddig ismeretlen, rövid dokumentumfilm- darabokkal. A különlegesen ráncos arc olyan, mint egy mesebeli szörny, közel 2 órán át tartja fogva a tekintetüket. A forgatáskor 104 éves Brunhilde Proms... Több