A hivatal

The Office

2023.05.13 oliver400339

Michael Scott rulez

Zseniális sorozat, és Carell alakítása számomra kifogástalan. A szekunder szégyen, ami végig a sorozat alapját szolgáltatja, annyira odaköti az embert a képernyő elé, mint még soha. Nekem végül ez lett a kedvenc sitcom sorozatom.

2018.12.03 mamiéstöti2

Talán a sok különböző karakterű szereplő teszi igazán szórakoztatóvá ezt a vígjátéksorozatot. Szerintem egyedi a műfajában.

2017.03.20 GedyPapa

Kiváló sorozat, ahol vannak szereplők, akik az egyik részben még nagyon bicskanyitogatón viselkednek, míg a másikban nagyon szerethetőek. Pont mint az életben. A karakterek összessége adja a sorozat sava-borsát.

2022.11.30 Victorine

Egyszerre szórakoztató és néhol idegfeszítő, nekem ez a humortalan humor a kedvencem. Kimondottan tetszenek a komoly kamerába nézések, a külön felvett interjú részletek. Nagyon élethűen ábrázolja a munkahelyi légkört, a különféle karakterekkel. Már c... Több

2022.11.23 bajkaizoltan

Engem megfogott a sorozat.

2016.05.18 scroll35

Őszintén szólva nem igazán éreztem értelmét az amerikai verziónak, ez pont olyan volt így, mint az újramelegített főétel, jó, jó, de hát akkor sem az igazi. Gervais szárnyai alól persze rossz dolog még nem került ki, de maradjunk annyiban, hogy a britek jobban meggyőztek. Aztán persze ízlések és pofonok.

2023.04.10 matyulusz

Az első 10 évadig nekem nagyon tetszett, utána valami nálam elromlott, kissé túl sok szálat raktak bele kevesebb humorral. Mindenesetre könnyed néznivaló, vicces.

2015.03.10 JamesBont

Én már az brit verzióért is rajongtam, bár kíváncsi voltam, hogyan fog működni a dolog Gervais nélkül, de Carell remekül hozta a figurát. Az el kell ismernem, hogy a sorozat humora nem éppen univerzális, de csak egyszer kell ráérezni az ízére. Dolgoz... Több

2023.04.28 Balázs399946

Oda-vissza, egymás után hétszer

Nagyon szeretem. Nálam ez az a sorozat, amit soha nem fogok tudni megunni.