A SHIELD ügynökei

Agents of S.H.I.E.L.D.

2017.11.08 123456

Erről a sorozatról annyit tudok mondani, hogy az elején nem volt túl felkapott, de a 2-évadtól nagyon király sztorikat építettek be a sorozatba, Nagyon izgalmas kis sorozat. Várom az újabb részeket. Szerintem egy ilyen Marvel sorozatot mindenkinek meg kel nézni. :D

2015.02.09 Sonny Nézhetetlen

Akit érdekel a Marvel filmes lore, annak kötelező darab. Jó átvezetés van a filmek között, azonban itt ki is merül a varázsa. Ha nem kapcsolódna a Bosszúállókhoz ennyire, nem lenne túl érdekes sorozat SZVSZ.

2016.02.09 Rekyyy

Fuuuu BEST. A legeleje tényleg nem annyira pörgös, de az első évad fimáléja után már pörögnek aaz események. Marveleseknek kötelező! Másoknak nem biztos hogy a kedvencük lesz, de egy jó fantasy rajongó is tudja élvezni. :)

2016.01.07 srktmt

Marvel filmes univerzumos srozat, ami a szuperhősök mögött zajló ügynökö által végzett háttérmunkát mutatja be. A filmek hatással vannak rá, évadok közben is, így ezzel el tudták érni, hogy évad közben is képes a sorozat irányvonala váltani, ráadásul ezt általában előnyére. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016.02.10 MrMiL

Egy szenzációs akciósorozat ami tökéletesen olvad egybe az MFU-val (Marvel Film Univerzum). A kezdet kicsit rögös volt, de már a harmadik rész után izgalmassá válik és ez az izgalom csak fokozódik!

2016.10.28 pav

Jó ötlet volt a spin-off, de lehetett volna egy kicsit tökösebb. Ez ilyen gyermeteg matiné nekem (jó, voltak részek, amik azért hozták a szintet), nem tud nagyon lekötni, pláne úgy, hogy kimondottan nagy rajongója vagyok a Marvel filmeknek. Tudom, kisebb a büdzsé, de nem is a látvány, hanem a hangulat hiányzik leginkább.

2016.02.15 Farky

Aki szereti a Marvel világát annak kötelező darab, remekül köti össze (és tölti ki) a Marvel filmek közötti űrt. Látványos, izgalmas, pörgős sorozat tele fordulatokkal.

2016.02.19 airbus

Nem hiszem, hogy érdemes a sorozatot a Bosszúállók mellé helyezni. Hiába a Marvel univerzum, nem lehetnek ugyanolyanok az elvárások egy mozifilmmel meg egy sorozattal kapcsolatban. Nekem nagyon bejön például, hogy egy csomó összefüggés kiderül, bírom... Több

2016.06.13 Simphony

Nagyon jó! Szerethető karakterek, néha egy-egy unalmas töltelékrész, és utalások a Filmes Univerzumra. Várom a 4. évadot! ;)