Aladdin

Aladdin

Artsomnia
2019/05/22

Az Aladdin egy túlnyújtott, felesleges dolgokkal telepakolt adaptációja a klasszikus mesének, amely ugyan látványával el tud kápráztatni, humora pedig gyakran szórakoztató, összességében egy fárasztó és unalmas élmény, amelyet egyedül Will Smith Dzsini karaktere cipel a hátán. Több

Supernatural Movies
2019/05/28

Első benyomásomra hallgatva megajánlom neki a bíztató 7/10-et hibái ellenére is, amik ugyan örök szálkát tűzdeltek a szemembe, de nem vagyok az haragtartó típus. Több

Roboraptor
2019/05/31

Értékelés: 0.5/10
Összegezve a filmben nyomokban felfedezhetünk egy kis hamisítatlan Guy Ritchie-t, de a vacak dalok és dialógok, a túlcsicsázott indiai díszlet és jelmezek, a mágikusság hiányát kitölteni hivatott CGI túl harsányan van jelen ahhoz, hogy ezt észrevegyük. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/06/05

Értékelés: 5.5/10
Az utcagyerek, a dzsini, a Ritchie, meg a nő
Összességében azt mondhatom, hogy gyerekkel éppen el lehet menni rá, meg lehet nézni, még akár jól is lehet rajta szórakozni, de az eredeti klasszikus mellett nem csak az szól, hogy a szülő megspórolhatja magának a mozijegyet, ha inkább a régi verzióra esik a választás, de sokkal több szívet is fog kapni tőle a család egésze, amit úgy gondolom nincs az a mozi élmény, ami helyettesíteni tudna. Több

Vox.hu
2019/06/06

Sokban változott a cselekmény is, de kevés kivételtől eltekintve csak ott, ahol kell és érdemes, azokon a pontokon, amelyek így modernebb felfogást képviselnek, és többet adnak a mai közönségnek. De az Aladdin legnagyobb erénye talán mégis az, hogy mindemellett sikerült megtartania az eredeti lámpás szellemiségét. Több

Filmezzunk.hu
2019/06/06

Értékelés: 7.9/10
Összességében egy igazán kellemes és szórakoztató, élőszereplő feldolgozást kaptunk, és megnéznék akár egy folytatást is, vagy egy eredetfilmet Dzsiniről Will Smithel. Örülök, hogy többet nyújtott, mint amit vártam, és ha a mérce magasan is volt ennél az alkotásnál is, elérték azt a bizonyos lécet. Több

Art7.hu
2019/06/07

Vár ezeregy éj
Az Aladdin élőszereplős feldolgozása legalább annyira tetszett, mint amennyire tartottam tőle, hogy lerombolja az eredeti utáni rajongásomat. A Disney-hez méltó gyönyörű színekkel, óriási kalandokkal és Will Smith saját dalával várt az agrabai ezeregy éj. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!