Aranyélet

Aranyélet

2019.08.17 Ms. Akárki

Az első évad zseniális volt, de már utána érződött kicsit hogy elfásulnak a karakterek és összekuszálódnak a szálak. Cseles és izgalmas cselekményű sorozat. Egyik legjobb magyar sorozat az utóbbi években.

2016.05.01 rainman

Az eddigi legmagasabb minőségű magyar sorozat, izgalmas történettel, zseniális karakterekkel, minőségi rendezéssel, és feszült cliffhangerrel minden egyes rész végén! Kiemelkedő, és szerencsére már forog a második évad!

2017.10.23 Bazzzsi

Utóbbi idők magyar filmpróbálkozásainak legnagyobb meglepetése ez a sorozat. Thuróczy Szabolcs munkásságát nem követtem korábban, de ebben a filmben nagyon figyelemre méltó az alakítása.

2016.05.09 TomÁcs

Nagyon ütős és végig izgalmas sorozat volt. Remek volt a története és nem voltak benne üres járatok és felesleges szócséplés.

2016.05.17 VvV

Nagyon jó kis sorozat volt. Nagyon rendben volt a története és kellően izgalmas is volt.

2017.07.23 Lonka

Végre egy tartalmas bevállalós magyar sorozat. A történetét nagyon bírom és a párbeszédek is korrekten meg lettek írva. Szereposztása remek.

2017.12.18 Greeta

Egy nagyon jó izlésű hazai sorozat. Igényes a kivitelezése. Jól megírt történet, megfelelő párbeszédekkel. Izgalmas történet és aminek külön örülök, hogy hazai dalokkal dolgoznak.

Spy/Master
2018
Instant dohány
2021

2016.06.19 Timcsi

Thuróczy Szabolcs parádézik a filmben. Bevallom korábban nem igazán ismertem őt, de vérprofi a pali. A sorozat története pazar és meg is tudták ugrani a készítők.

2019.04.19 petraszab

Az utóbbi idők legkorrektebb hazai sorozata. Odavág a története, természetesek a szereplők, és bitang jó zenék vannak benne.

2017.01.19 Gigi

Félve kezdtem neki a filmnek, viszont olyan sok ismerősöm ajánlotta már, hogy végül belevágtam. És nagyon jól tettem! Világszínvonalú színészi játék, és én sem hiszem el, hogy ezt írom, de kifejezetten izgalmas és fordulatos történet. Aki még nem kezdte el nézni, bátran tegye meg.

2018.03.22 hackerjulcsi

Magyar viszonylatban remek, ötletes és jó értelemben véve nagyon magyaros. De!: nemzetközi viszonylatban mégis szerintem gyengének minősül, a film problémáit szerintem országhatárokon kívüli más nemzetek nézői nem igazán értetik meg.

2019.01.30 VFTS

Az egyik legjobb magyar sorozat, ajánlott mindenkinek megnézni. Jó a történet és a megvalósítás is. Nálam sokat dob rajta, hogy kevésbé felkapott színészeket válogattak be a szerepekre.

2017.10.31 Zsceeeka

Az új kedvenc (bár már nagyon várom a 3. évadot, szóval annyira azért nem új), de újdonságot jelent a magyar sorozatok terén. A színészek szerethetőek (a gyerekeket is lehet imádni és néha utálni is), vicces, de magyar is, szóval engem megvettek kilóra.

2016.04.04 Annuska

Az első évad valami elképesztően jó volt. Olvastam, hogy jön a 2. évad, hurrá. A történet pöpecül meg lett írva és a szereplők is jól hozzák a tőlük elvárhatót. Annak külön örülök, hogy viszonylag ismeretlen arcokkal operáltak a készítők.