81% 1993 szavazat

Bosszúállók: Végjáték

Avengers: Endgame

2020.05.02 uniterra

Respektaljuk gyermekeinket es a sosem felnovoket. Nekik valo. Bar az IT szakmaban dolgozok, ez olyan tavol van az izlesemtol, mint Mako Jeruzsalemtol. En maradok Woody Allennel. A marvelt rabizom az unokaimra.

2019.05.14 ZozArt89

Végül ez is eljött.

Egy jó filmet nagyon sok szempont szerint ítélhetünk meg, de talán a legfontosabb tényező az alaposság, amivel felépítik az adott világot. Ez a film ugyebár egyfajta lezárásként működne, így elmondható róla, hogy önálló filmként semmiképp sem helytál... Teljes kritika

2020.08.21 Maver17

Remek befejezés!Minden benne van ami egy nagy filmbe benne kell hogy legyen!10/10

2019.09.22 czerik

Zseniális alkotás volt hatalmas fordulatokkal, szomorú vegkifejlettel. Tényleg egy korszakot zárt le ez a film.

2019.04.25 iq.csabi

Rettentő mély nyomot hagyott. A nagy MARVEL rajongók ezt a filmet szerintem megélik, és elég feldolgozniuk. A film egy érzelmi hullámvasút az elejétől a végéig. Az elmúlt 10 év méltó lezárása, ami hatalmas áldozatokkal járt.

2019.10.06 BÉLA

Őszintén mondom hogy ezek a modern mese filmek, mert hogy azok nekem nem jönnek át. Vala hogy nem tudok azonosulni velük. De persze azért lehet hogy másnak bejön.

2020.11.14 Félix

A Marvel karakterek visszatérnek

Tetszett Robert Downey Jr. mint Vasember, ha minden igaz, Tom Holland mint Pókember. A végén az a nagy harc is lekötött. A sztori is figyelemfelkeltőre sikeredett. Nem tudnám mihez hasonlítani az új Bosszúállók filmet. A legjobb Marvel filmek listámon is rajta van ez a film. Sok Marvel, illetve DC elszégyelli magát mellette. Fekete Özvegy (Black Widow) is nagyot alakított. Nekem ilyen a filmstílusom. Aki ugyanígy van ezzel, hát annak szintén tetszeni fog.

2019.05.01 Zsolti01

Nekem ez jobban tetszett mint a Végtelen Háború. Tökéletesen lezárta ezt a korszakot a Marvel. Ilyen zseniális filmet ritkán láthat az ember. Mindenképp nézzétek meg.

2019.11.28 esfworld

Lezárás

Tökéletesen lezárták az eddigi filmeket, illetve minden lyukat sikeresen betömtek. Rengeteg karaktert mozgattak egyszerre és a film nézése közben egyszer sem gondolod azt, hogy ne foglalkoznának eleget egy adott karakterrel. Jó, humoros, pörgős akciófilm, amelynél a 3 óra nagyon gyorsan eltelik!

2020.02.08 Spidey

Nagy megkönnyebbülés volt ez a film. Remek lezárása volt ennek az univerzumrészletnek. Kedvelem vasember figuráját és pókemberét is. Szomorú volt a vége de a katarzis, a nagy végső csatajelenet Thanossal mindenért kárpótolt.

2020.05.25 Érdeklődő

Már nem az igazi

Szeretem a Marvel alkotásokat, de ez a rész már nem tudott igazán megfogni. Úgy látom, hogy kifulladóban van az ilyen irányú elképzelések megvalósítása. Kár érte.

2020.01.11 Zoe091

Imádom a Bosszúállók összes részét. Nagyon tetszett a története, izgalmas volt nem unatkoztam egy percig sem.

2019.04.28 Onódi Zoltán

Nagyon vártam ezt a filmet. Imádom a Marvelt és a Bosszúállókat. Egy jól kitalált világ jól kitalált cselekményekkel. Látványos film, amit várni lehetett ettől a filmtől. SPOILER VESZÉLY!!! De ezen a filmen majdnem sírtam. Lebutított hősök (HULK, THO... Több

2019.07.25 Kate Rainbow

5 csillag Hogy miért? Kifejtem lejebb ;)

Nálam ez a történet abszolút 5 csillagot érdemel. :) Ebben a videóban pedig részletesen kifejtem mik tetszettek benne és mik nem. ;) A VIDEÓ SPOILER MENTES: https://youtu.be/cHxlPFJP-Z0