Az éhezők viadala

The Hunger Games

2016.07.25 feketerigous

Nem láttam moziban, de nagyon sok ismerősöm jókat meséltek róla, ezért úgy gondoltam, hogy én is megnézem. Nem igazán az én világom az ilyesfajta kategória, de ennek ellenére igazán megfogott a története. Nagyon jónak tartom ezt a filmet, egyrészt, azért is, mert szerepel benne Liam Hemsworth-t. :)

2017.05.02 Wolowitz

Nagyon érdekes világba repíti el a nézőt az Éhezők Viadala. Nem tudom mi rosszat lehetne erre a filmre mondani mert a tőle elvárhatóakat simán hozza és tele van izgalommal és feszültséggel.

2016.04.28 ukla

Nagyon jó kis film.Olyan mintha egy véres valóságshowt egy kemény túlélő horroral.A szinészek nagyon klasszak.A világ amit teremtettek nagyon hiteles.A felvezetés a nagy hajszáig nagyon kemény.És az a kritika a mai világról az véresen igaz.

2015.11.23 somi

A színészi játék 0, pedig nem rossz színészekről beszélünk. A története kommersz, 20 perc után tudni lehet a végét, ráadásul ez az eseményeket kívülről irányítós történet is jobban ütött abban a filmben, amiben van egy ház az erdő mélyén. Ez még 2 csillagot kap, a folytatások viszont már nem.

2016.08.29 GaraiV

Látványos, pörgős, igazi akciófilm. A szereplők aktívak, karakteresek. Jól összeállított színészi csapat, akcióban dús film. Eseménydús, fordulatos, egyedi összeállítás.

2015.05.07 bambula

Nagyon jó könyvadaptáció, nem csak tiniknek szóló film. Sokszor eszembe jut mennyi minden hasonlít a mai életünkben is a Viadalra, csak nem hal meg senki (olimpiák, valóságshow-k, Forma1), szóval szerintem jól továbbgondolható sorozat.

2015.04.29 Enccso

Előbb láttam a filmet, ez hozta meg a kedvet a könyv olvasásához is. Szerintem kiegészíti egymást a kettő. A könyv hozza a "belső" nézőpontot, a film pedig a látványt. A színészek pedig nagyon jól eltaláltak.

2017.01.17 Katkatt

Szerintem ebben a filmben - bár csak az első részben - mindenki megtalálja azt a szálat ami leköti és élvezni tudja.

2016.11.22 csocsicsoda

Van benne valami ami tetszik, pedig elzárkózok attól ami a többségnek tetszik. A története egészen jó, ha könyvet írnék én is hasonló vonal köré tenném.

2015.11.14 Regi82

Nagyon tetszett!Remekül ötvözi az akciót és drámát, nagyon jól vannak megkomponálva az adott jelenetek. A történet nem laposodik el, fokozatosan fenn tartja a néző érdeklődését. Jó a látvány, a dráma és a zene is! Elképesztő!

2015.06.01 *tünde

Ez a rész a kedvencem! Kb. minden filmnél úgy van, hogy az első rész a legjobb. Itt is. Nagyon szuper lett szerintem, nagyon szeretem. Milliószor meg tudnám nézni. Nagyon jó effektek, látványos kidolgozás.

2015.05.06 Szeky

Annak ellenére, hogy eddig a sorozat minden egyes részét moziban láttam, azt kell mondjam, hogy ez NEM egy jó film. Unatkoztam túlnyomó részt és ezen az sem segített, hogy eredeti nyelven néztem. Ez a további részekben csak fokozódik. Az alap sztori ... Több

2015.02.01 miska1967

Megnéztem és nem csalódtam. Nem nagyon érdekeltek a fantasztikus filmek de ez szórakoztató, de egyszer nézhető. A sminkesek jó munkát végeztek.

2016.04.16 Kate Rainbow

Döbbenetes film volt. Megrázó, és baromi érdekes. Totálisan rá lehet húzni a történet alapját a mai világra és épp ez volt az ami miatt annyira elragadott. Fantasztikus volt látványban is és a színészek is baromira odatették magukat. Mindegyik részt láttam és mind nagyon tetszett. Csak ajánlani tudom mindenkinek.