Milliárdok nyomában

Billions

Supernatural Movies
2018/03/29

Az ügyészi hivatal és a pénzügyi cég működésének bemutatása, az életből vett sztorik, betekintés a pénzügyi világ kulisszái mögé és a kontraszt az őszintébbnek és becsületesebbnek hitt (ám közel sem mindig egyértelműen az) igazságszolgáltatás világa remek hátteret ad Giamattinak és Lewisnek a másik eltiprására. Mint általában az életben, itt sem minden egyértelműen fekete vagy fehér. Azon túl, hogy a két főszereplő mindent megtenne, hogy a másik orra alá borsot törhessen, nem mondhatjuk ki egyértelműen, hogy mindig a törvényesség két ellentétes oldalán állnak. 8/10 Több

Csokiduda
2018/06/05

Értékelés: 9.5/10
Csakúgy mint a legtöbb ember, én is rá tudok függeni sorozatokra. Fantasy, krimi, dráma, történelmi, dramedy, limonádé – nagyjából mindegy. Ilyen téren a „mindenevők” kategóriáját képviselem. Amit tényleg fontosnak tartok, az a minőség. És amire most kaptam rá, azt kifejezetten minőségi cucc, hát gondoltam ne csak én függjek, bevonlak Titeket is kedves Olvasók! Ismerkedjetek meg az aktuális kedvencemmel, íme a Milliárdok nyomában. Több

Art7.hu
2020/07/08

Bálványaink porba döntve
Már az első évaddal beírta magát a sorozattörténelembe. ‘Axe’ Axelrod úgy robbant be az amerikai milliárdosok szövevényes manipulációkkal átszőtt világának filmes kulisszái közé, mintha valóban egy milliárdos üzletekkel haknizó szupercég tulajdonosi székéből rángatták volna oda. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!