Kutya és macska

Kutya és macska

Chien et Chat

Monica, a híres macska és internetes sztár, Diva gazdija. Jack pedig egy tolvaj, akinek legutóbbi rablását, egy hatalmas, felbecsülhetetlen értékű rubint véletlenül lenyelt egy Cichi nevű kóbor kutya.

A sors fintora, hogy Monica és Jack mindketten elszakadnak a háziállatuktól, és tehetetlenül… Több

Rendező: Reem Kherici
Forgatókönyvíró: Reem Kherici
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2024.02.22.
Forgalmazó: Prorom

KULCSSZAVAK

2024.02.22 Kocczos

Nem is tudom, mi volt borzalmasabb ebben a filmben. Maga az elgondolása, a humora, a történet, a szereplők...vagy az animált kutya és macska. Messzire kerüljétek el!

2024.02.17 kounicakhaha

Alapjában véve még nem kellene, hogy bármi baj legyen ezzel a filmmel, de engem egyszerűen megőrjítettek ezek a szereplők. Nagyon idétlenre lett véve az egész.

A film 63 259 118 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 28 367 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A forgatás során Reem Kherici és csapata leforgatta azokat a jeleneteket, ahol a valódi és az animált karakterek keresztezték egymást. Hogy referenciapontokat biztosítsanak, az állatok „fénydublőreit” tervezték meg, amelyek életnagyságú plüssállatok voltak.Szerző: csd

A Kutya és macska munkálatai során az egyik legnagyobb nehézséget a kis hősök, Diva és Chichi 3D-s modellezése jelentette.Szerző: csd

Reem Kherici számára a Chien et chat kolosszális kihívást jelent abban az értelemben, hogy a filmrendezőnő meg akart felelni annak az álomnak, amelyet megvalósíthatott.Szerző: csd

Reem Kherici egy interjúban elmondta, hogy egy időben együtt élt egy Diva nevű maine coon macskával, amely rengeteg inspirációt nyújtott a filmhez.Szerző: csd