E.T. A földönkívüli

E.T. the Extra-Terrestrial

2017.06.01 jencike1985

Nem igazán szeretem a sci-fi műfajt bár ez nem is az a film ami tele van természet feletti dolgokkal és nem is az a világ, hiszen ez itt játszódik a mi világunkban. Aranyos történet nézhető film. Egyszer azért mindenképpen jó megnézni mindenkinek.

2017.05.31 szkodvig

Aranyos kis film,bár azért sokan többre értékelik mint ami valójában. A drámai része viszont kétség kívül nagyon üt. Egyike azon kevés filmek közül amit többször láttam de azért igen csak rá kell készülnöm előtte.

2016.06.23 postaslaszlo8

Tökéletesen megértem, ha ez a film készülésének idejében nagy sikert tudott elérni, ám napjainkban ugye, amikor a csapból is földönkívüliek vére folyik víz helyett, már nem igazán tudja felvenni a versenyt a mindenféle hiper-szuper látványvilágot megalkotó filmek mellett.

2016.05.21 Gecko

Gyerekként kifejezetten féltem E.T.-től holott sok horrorfilmen edződtem már akkor. De valahogy az egész lénye annyira tasztíó és gusztustalan hogy még felnőtt fejjel sem tudom szeretni. Egyáltalán nem értem hogy lehet ez valakinek a kedvence.

2015.08.04 Aranyhal

A kategória nem tartozik a kedvenceim közé, ezért adtam csak 4-es osztályzatot, de egyébként egy zseniális rendezésű, ma is időtálló klasszikus sci-fi minden korosztály számára.

2015.08.16 doffy_joka

Elég furcsa kis alakítás lett ez, valamilyen szinten még tetszik is azonban nem dobtam el tőle az agyamat. De el kell ismerni egyszeri szórakozásnak megtette, max nem lesz maradandó élmény.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Az E.T - A földönkívüli nagy eséllyel az első sci-fi, melyet gyermekkoromban láttam. Azóta már nagyon sokszor megnéztem és bár már nem mai darab, erőteljesen érződik rajta a 80-as évek stílusa, a mai napig az egyik kedvenc Steven Spelberg filmem.

2016.07.06 Pock

Klasszikus , időtálló mese. A könyv talán egyik legjobb feldolgozása ez. Jók a karakterek és a története is fantáziadús, egyedi. Nem egy sablonmos mese. Érdemes megnézni!

2015.06.03 sonyxxx

Ez egy nagyon szerethető, kedves alkotás, ami az egyik első film volt, ami a földönkívülieket nem erőszakosnak, vérszomjasnak, a földet meghódítani akaróknak, hanem kedves lényeknek mutatja be. Egy igazán jó családi film.

2016.07.22 Igob1

A filmtörténelem talán legismertebb filmje ez. Tökéletesen megoldották a film alapját, bár mai szemmel sok helyen a megoldások gagyinak tűnhetnek, de ezt nem kell észrevenni és mindjárt nincs gond. Nagyon szívbemarkoló a története.

2015.08.12 Corazon.Donq

Ennél feleslegesebb időtöltést el se tudtam volna képzelni. Ezt az időt már tényleg nem kapom vissza. Igaz, hogy ez közhely, de teljesen rá illik. Nem éreztem késztetést arra, hogy végig nézzem. Befejeztem igazából, de a végén feltettem a kérdést: Minek?

2015.06.16 AESB

Én is úgy vagyok vele, hogy gyerekként nagyon szerettem ezt a filmet, alig vártam, hogy leadják! De most már úgy gondolom, nem egy nagy történetű film, E.T. pedig nagyon csúnyácskára sikeredett!

2015.10.11 Alexa

Ezzel a filmmel kapcsolatban azon kevesek közé tartozom, akik hidegrázást kapnak tőle. Nem tudok szurkolni ennek a kis lénynek, inkább lúdbőrözök tőle. Nem vitatom el, hogy műfajában klasszikus, de nem nekem

2016.10.23 johndoe83

Max 2 csillag. Ez egy retek.. Nem tudom leképzelni, hogy lehet bárkinek is a kedvencei között..