Halálsoron

The Green Mile

2016.01.17 beero88

Nekem ez a film nagyon nagy élményt nyújtott. Alapból King rajongó vagyok de nem szoktam szeretni a megfilmesítéseit, ezért is volt meglepetés ez számomra mert ez viszont isteni alkotás. Nézd meg!

2018.04.09 Szilonka

Ha nem tudnám, hogy SK regényből készült, akkor is rá ismernék a szokásos motívumokból. Hangulata erős és mély, felkavaró, de mégis üdítő. Tom Hanks hozza a szokásos profizmust.

2018.12.10 harnas1207

Véleményem szerint ez egy erősen túlértékelt film. A remény rabjaihoz képest hatalmas a különbség. Tom Hanks és úgy általában az egész színészi gárda szuper, azonban a sztori nem igazán érintett meg. Nem mondom, hogy rossz, mert nem az. Sőt eléggé megindító és különleges, csak épp unalmas.

2016.08.29 Szivárvány1

Nagyon nagyon lehangoló, de mégis zseniális filmről beszélünk. Megindító és egyben izgalmas az egész történet. Tom Hanks talán egyik legjobb filmje a Halálsoron. Ritkán tetszenek nekem az ilyen hasonló stílusú filmek, de ez teli találat volt.

2015.06.17 Dodi

Zseniális film! A könyv is hihetetlenül jó és szerencsére nagyon jól sikerült az adoptáció. Kegyetlen és megrendítő alkotás!

2017.12.09 Greeta

Kegyetlen, misztikus, humoros, valóságos, igaz. Ezeket tudom róla elmondani. Nagyon különleges film, és valahogy tudja róla az ember, hogy Stephen King írta.

2019.07.22 MidoD7

Elég erősen hat az emberi lélekre durván szuper film. Sok-sok King adaptációt láttam már de mindközül talán ez a lehető legjobb és legszívbemarkolóbb alkotás.

2023.03.03 Informer2

Az érzelmek világa

A Halálsoron című film egy erős és érzelmi történetet mesél el a halálbüntetésről és annak emberi hatásairól. A film főszereplője, Matthew Poncelet (Sean Penn) egy halálra ítélt, aki az áldozatok családjaival való találkozás és a megbánás keresése ut... Teljes kritika

2017.10.21 kevelin

Az egyik legjobb Stephen King könyvadaptáció. Nekem nagyon tetszett- Minden átjött a filmen aminek kellett. A nagydarab fekete srác vívódása, a fegyőr szerepe az egészben. Szeniális film

2017.04.18 bgnz367

Ha Stephen King könyv adaptáció akkor nekem csakis ez jöhet szóba. Valami eszméletlenül tele van érzelemmel és érzékletesen ábrázolja a történetet. Nekem nagyon tetszett.

2018.04.17 Filmelemző

Érdekes film, elgondolkodtató mondanivalóval, különleges megjelenítésekkel, kiemelkedő alakításokkal. Ugyanakkor nagyon túlmisztifikálták és túlértékelték a rajongók, sőt a szakma is. Kicsit túlzásokkal teli a rendezés. Értékelés: 6 / 10.

2015.05.03 Zsceeeka

Stephen King stílusa jól beazonosítható, ez az egyik legjobban megfilmesített könyve (nálam a Ragyogás vezet). A film giga hosszú, mégis leköti a nézőt, nem könnyed szórakozást nyújt, így nem is ajánlanám mindenkinek, csak annak, aki bírja a lelki drámát.

2018.10.01 thejoker

Egy kiváló alkotás amely végig leköti a néző figyelmét egy nem mindennapi történettel és egy kis misztikummal. Ez teszi olyan különlegessé. A színészek nagyszerűen helytálltak, Tom Hanks maradandót alkotott, megmutatta miért ő az egyik legelismertebb színész a világon.

2019.01.04 szabomarc

Megható film, szép történet, jó színészekkel megvalósítva. Számomra kissé vontatott volt néhol, de abszolút érdekes, ajánlom mindenkinek.