
Vélemények (5)
A mai egyik legelterjedtebb életformát a végletekig fokozó széria, melyben rengeteg érzelem gyülemlett fel.
Tökéletes hétvégi pihenős sorozat, eléggé hamar túljutottam rajta, sajnos, mert hiányzott. Nagyon szerethetők a karakterek, akik nem, azokat meg nagyon lehet utálni.
Na az járt rosszul, aki még az első évad után bedobta a kulcsot, mert a sorozat színvonala egyre jobb lett, a negyedik az simán zseniálisra sikeredett. Akinek van egy kis türelme arra, hogy kibontakozzon a történet, az nem fogja megbánni. Az HBO-nak nem szokása, hogy közepes terméket adjon ki a kezei közül.
Érdekes sorozat volt a Big Love. Bár a sztori kimondottan érdekes volt, a szereplők pedig egytől egyig vérprofik, kicsit vonatott volt az egész, és nem tudott annyira lekötni. De ezt talán ízlés kérdése is, érdemes tenni vele egy próbát, de ha nem jö... Több