Ki vagy, Doki?

Doctor Who

2019.07.19 atombence

"Milyen doktor maga? - Csak szimplán doktor..."

A sorozat amely minden évadának minden részében tudott valami újat mutatni. Ez a Ki vagy Doki? összefoglalva egy mondatban. A lehengerlő sci-fi világok, a történetszálak a szereplők, soroljam még? mind elképesztőek. Ez az a sorozat amit ha maratonban akarsz nézni nem kelsz fel napokig a tévé elől. Mi lehet jobb ennél? Egyáltalán van jobb ennél? Az 50-es évektől pörög a történet... szerintem nincs.

2017.07.10 Kadinta

A bátyám segített rátalálni erre a sorozatra. Előtte nem rajongtam a sci-fiért. Most? A kedvenc műfajom. Néha semmi tanulság nincs a történetben, néha tátva marad az ember szája az elképesztő fordulatoktól. Csak ajánlani tudom!

2015.04.30 house354

A legjobb sci-fi. És a leghosszabb is, azok közül amit néztem. Bár én csak az új sorozatot nézem, de nagy kedvencem lett, kár hogy nem akarják folytatni a szinkront. Ezért is mivel nagy kedvencem nyakamba vettem és amatőr szintén és és a csoportom készítek rá a 7. évadtól.

2015.10.03 Xarxas

Egészen addig nem tudtam értékelni az angol humort amíg ezt a sorozatot nem láttam. Mindegyik Doktor tökéletesen játsza a szerepét. Ajánlás kötelező :D

2015.03.29 Trob

Nagyon tetszik a sorozat! Kár hogy nem vetítik sehol, pedig magába szippant a története! Sok-sok éve megy már, de egyszerűen megunhatatlan, az egyik legjobb sorozat, amit valaha készítettek.

2015.02.13 NagyThor

51 éves már a sorozat.. Nem hiába! Nálam ez a sorozat a best! 1. helyezett örökre! :) Mindenkinek ajánlom.. :)

2016.07.04 orsolya1004

Remek sorozat. A doktornak mindig új utastársa van, vannak szerethetőbbek, vannak idegesítőbbek. Néhol romantikus, néhol drámai, de leginkább vicces és akciódús. Van benne minden, így bárki élvezheti. A legjobb doktor persze David Tennant, de a többi is jó.

2016.03.01 fester

A BBC nagyon ért ahhoz, hogyan kell sorozatokat gyártani, és úgy tűnik, egyszerűen nem tudnak hibázni. A Ki vagy Doki? az egyik legeredetibb széria, amit valaha láttam, simán felér az eredeti színvonalához (igaz, abból csak néhány epizódot láttam, ne... Több

2015.04.30 llaaura12

A kedvencem. Nagy kedvencem. Főled a David Tennant és Matt Smith féle doktort szeretem. A karakterek nagyon jó alakítanak. Nem tudok róla semmi rosszat mondani. Csak ajánlani tudom. :)

2021.08.17 Lizzie389758

Briliáns, fantasztikus

Láttam minden részt, szerintem nagyon ötletes, és vannak kifejezetten vicces vagy éppen izgalmas részek.

2015.02.20 nikesz

Jó pár éve még kamaszként kezdtem bele. Akkoriban még nem voltak azok a lenyűgöző effektusok mint most, de a sztori, a történet kidolgozása a képi megformáltságot is képes volt maga mögé utasítani. Nagyon szerettem és még most is nagy kedvenc. Imádta... Több

2016.07.12 szcsaba1994

53 éve megy (egy hosszabb megszakítással) a sorozat. Ha nem lenne szinte hibátlan, állandóan megújulni képes, szerethető és izgalmas, akkor nem élt volna meg ilyen hosszú életkort. Még ennyit kívánok a szériának, mert potenciál az van benne bőven! Minden idők egyik legjobbja, a sci-fik Breaking Badje

2017.07.18 Jegenye

Ez valami félelmetesen gyenge. Kritikán aluli. Már az első rész szánalmas próbababák. Egyszerűen nézhetetlen. Nem hiszem el hogy valaki zseniálisnak tartja. Az első hat részt végigszenvedtem a pozitív kritikák miatt, de nagyon sajnálom ezt az időt. Fussatok bolondok.

2018.01.27 Vokhenan Nézhetetlen

A kedvenc sorozatom, természetesen a klasszikus sorozattal együtt. Sajnos nagyon sokan csak az újat látták de szerintem igazi Doctor Who fannak az mondhatja magát, aki látta a régit is.