Macska-jaj

Crna macka, beli macor

2016.04.18 Kata

Az egyik legjobb vígjáték. Ezzel a filmmel Emir Kusturica igazán bebizonyított, hogy nem csak a hollywoodi szuperprodukciók lehetnek rendkívül szórakoztatóak. Nagyon érdemes megnézni!

2016.01.07 [email protected]

Klasszikus film ami már mondhatni hogy világhírű. Fülbemászó zenéje és karakteres szereplői nagyon megfogtak. Egyedi, Utánozhatatlan humor és hangulat jellemzi a filmet.

2016.07.25 byebyepuppy

Jó film, hatalmas "névtelen" színészi alakitásokal, és szerintem a magyar ember szájából naponta idézett "beszolásokkal", egyszerűen egy kultusz vigjáték szerintem sok magyar embernek.

2016.02.09 Krisztian

Nincs még egy ilyen beteg film, mint ez. Szerintem simán láttam már vagy tízszer, de még megtudnám nézni legalább ennyiszer. Kusturica valami nagyon kretén dolgot alkotott és mi imádjuk.

2018.07.27 Robi

Nagyon jó film, a poénok, amik a filmben vannak nagyon örült poénok, egyszerűen zseniálisak. A karakterek nagyon jól adják a fogyatékosokat imádom. Én mindenkinek csak ajánlani tudom a filmet.

2015.02.10 James Pond

Van aki még ezt nem látta. Én igazán nagy fogyasztója vagyok a filmeknek és a Macska-jaj ott van az ötven kedvenc között. Olyan arcokat látunk benne amiket elképzelni sem tudunk. Végig nevethetünk rajta, egy népcsoport karikatúrája. Ha valamire ere m... Több

2015.01.28 Timcsa

Anyukám kívülről fújja és újra és újra fetrengünk a nevetéstől,ha nézzük! Megunhatatlan kategória :D

2017.04.30 biter007

Egy alapmű, amit egyszer minimum mindenkinek meg kell nézni. Annyira bolond az egész hogy fenomenális :D Tökéletes szereplők,hangulat..és még annyit: Pitt bull -terrier :D

2015.02.10 Geezaa911

Alap klasszikus. Végig tele van humorral. Nem lehet egyszer megnézni, ezt többször kell látni. Aki egyszer megnézni biztos vagyok benne hogy neki is tetszeni fog. A film zenéje mai napig kultusz.

2015.01.28 dresizoli

Aki ezt a filmet nem látta, ne hagyja ki! A "kultuszfilm" kategóriába tökéletesen beleillik, ahogy azt már az előttem szólók is megírták :D Nagyim kedvenc filmje :D

2015.02.15 janimohosz

..az biztos, hogy elkapja a film alatt az ember a röhögö görcsöt..ezt nem lehet kibirni nevetés nélkül

2015.03.30 paixmondiale

Imádom!!! :-) Kusturica hatalmasat alkotott! Óriási poénok, zseniális zene! :-) Szerintem ezt a filmet is bármikor újra lehet nézni, nem lehet megunni! Maximális pontszám, disz iz e bigining of e bjúúúúútiful frendsip!

2017.08.17 Doriss

Barátnőmmel néztem meg először, hát mondhatom, remek választás volt! Igazi klasszikus a vígjáték kategórián belül! Poénos és élvezhető is egyben, csak ajánlani tudom!

2015.02.12 Krisz86

Még gimiben egy fizika órán láttam a karácsonyi szünet előtt, ott vicces volt meg jópofa, de otthon nem hiszem, hogy mégegyszer megnézném.