Mindenképpen talán

Definitely, Maybe

2016.07.25 N.Béla

Aranyos és érzelmes romantikus film megfelelő humorral vegyítve. Érzelmes látni ahogy az egyedülálló pasi a lányával hogy oldja meg a dolgokat és a kislány hogyan próbál meg kerítőnőt játszani. A színészek sokat hozzátesznek a film hangulatához és szeretetének megérdemléséhez.

2015.06.02 sonyxxx

Kedves, romantikus film, szerethető karakterekkel, amit igazából az teszi igazán különlegessé, hogy a történet mesélés nem a klasszikus módon történik. Kellemes film, kellemes szórakozást nyújtott nekem.

2015.06.28 Buborék

Nekem annyira nem jött be ez a film. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. A színészekre nincs panaszom, ők nagyon jól hozták a karakterüket. De ez sajnos kevés.

2017.02.09 tilino

A film címe és a főhős neve láttán szinte azonnal úgy éreztem, látnom kell a filmet. És nem is okozott csalódást, nagyon jól felépített, karakteres vígjáték, ütős viccekkel, jó humorral, izgalmas jelenetekkel, gesztusokkal.

2016.12.12 Maxima

Nem rossz, szórakoztató, laza vígjáték, de nincs különösebb mondanivalója, kissé üres film. Egyszeri nézésre azért szórakoztató, kellemes kikapcsolódást ad.

2016.07.24 Igob1

Zseniális vígjáték. Ez az egyik legjobban összerakott romantikus film amit eddig láttam. Zseniálisan egyensúlyoz a szomorú és a reményteli vidám történetfonalak között. Kár hogy olyan keveset adja a TV. Ha többet adnák valószínű híresebb is lenne a film.

2015.08.24 Norcsi59

Ez a film több mint egy átlagos amerikai sablonos vígjáték. Elgondolkodik rajta az ember. A sztorija magával ragadó és reålis, råvilágít dolgokra. Ettől lesz más és érdekesebb mint a többi hasonló film.

2018.07.25 kisssjanka

A két főhős miatt aranyos és szerethető vígjáték, többször is néztem és mindig jó kikapcsolódást nyújt. Hiába tűnik sablonos vigjátéknak, érzelmileg is megfogott a film.

2015.11.23 Jozzsef

Kicsit bugyuta,egyszerű film de azért szórakoztató. Kicsit lehetett volna rövidebb is,mert túl sok újat nem mutatott ugyanazt a szerelmi szálat boncolgatta csak. Jobb kislányt is választhattak volna Maya szerepére,nekem annyira nem volt aranyos csak idegesítő.

2015.06.26 Mócii

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.

2015.06.01 zoll-e89

Nem vagyok híve túlzottan a romantikus filmeknek, bár így romantikus/vígjátékként már más a helyzet. Aranyos és szerethető filmet kaptunk Ryan Reynolds figurájában amúgy is van valami ami megkedvelteti a filmet. Így jó élménnyé vált ez is. :)

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Aranyos, szórakoztató romantikus vígjáték. Vannak csöpögős részei, de összességében jól összerakott laza vígjáték aranyos szereplőkkel. Kategóriájában jó.

2016.08.17 Macika

Átlagos romantikus vígjáték, ami egyszeri nézésre szórakoztató, de újdonságot nem adott. Kellemes, laza kikapcsolódás kellemes színészi karakterekkel. Közepes.

2017.07.16 kadvan95

Gyönyörű film. A kislány annyira tehetséges és elragadó, remek választás. A néző pedig vele együtt találgatja, hogy a történetben ki lehet az anyukája. A cselekményszálak zseniálisan szövődnek össze. Szórakoztató, fordulatos, élményben gazdag műalkotás. Érdemes megnézni.