Éjszakai ragadozók

Nocturnal Animals

2017.10.30 Zsceeeka

Imádtam ezt a filmet, egyedül azt sajnálom, hogy moziban nem láthattam (hiszem szinte csak a fővárosban adták). Hangulatos, nyomasztó, a színészeket imádtam, szerintem igazán hibátlan, meg is jött a kedvem az újranézéshez.

2019.01.13 szabomarc

Kissé vontatott volt talán, de őszintén szólva nekem nagyon tetszett az egész. Elvetemült története van, leköti az embert és végigizgulja, Gylenhall pedig nagyot alakított megint szerintem. Ajánlom.

2017.01.01 Scramananga

Imádtam. Jake Gyllenhaal az egyik kedvenc színészem, és ebben mindent kiadott megából, nagyon megérdemelné az Oscart. Akárcsak Amy Adams, és Michael Shannon. Hihetetlen, de egy filmen belül, mind a hárman, más-más kategóriákban megérdemelnék az Osca... Több

2017.02.19 jake_green

Kegyetlen és lebilicselő! Nagyon kívácsi vagyok a végére, hogy miééérttt ??!?!?! :D De itt sporlerezni nem szabad. így csak annyi írok : kötelező darab!

2017.06.28 Olivér Rózsa

Érdekes film volt, nem szokványos felépítéssel. A regény részek azok jók voltak de ami a valóság volt az kicsit unalmas volt. A végét még mindig nem értem hogy mi lett volna.

2016.12.21 bbozsi

Parádés film, csak erős idegzetűeknek.

2017.03.10 NorbiP

A sztori engem annyira nem fogott meg, de meg kell hagyni a színészi játékok kifogástalanok voltak. Mind Gyllenhaal, mind Shannon, mind Johnson nagyon jól játszotta a szerepét.

2024.01.16 akela70

Nazovil

Az Amy Adamset szinkronizáló nő végig bedugult orral nyomja. Nekem csak ennyi marad meg a filmből.

2016.11.29 Ercsi

Különleges filmélményt nyújtott számomra az Éjszakai ragadozók, az idei thrillerek közül az egyik legjobb film lett. Nem egy könnyen emészthető darab, a hangulata igen komor, sötét.

2019.01.30 lauralaura

Eléggé brutális film volt, kissé idegölő, de izgalmas, megfeszített és a képek nagyon szépek.

2017.03.06 Hedy0809

Nagyon kíváncsian vártam a filmet,ígéretesnek tűnt a bemutató alapján. Nem teljesen azt kaptam,amire számítottam,hanem valami sokkal jobbat. Izgalmas,ahogy több szálon fut a cselekmény és a lezárással is maximálisan elégedett voltam. Nem akarom lelőni a végét,de teljes mértékben ez állt jól a filmnek!

2017.02.10 Enjoy

Moziban jó élmény volt, de nem tartom egy kiemelkedően jó filmnek. Kategóriájában átlagosnak mondanám. Jók a színészek, ötletes a sztori, de semmi extra.

2017.03.01 Acropolis

Nem rossz film, kategóriájában megállja a helyét, de annyira maradandót nem adott. Lehet rajta izgulni, megvan a feszültség, dese több se kevesebb műfajában.

2016.12.13 fazekasanett92

Bonyolult, lebilincselő, több szálon futó cselekményű film. Zseniális a rendezés és a karakterválogatás. Hiteles, nyomasztó, sajátos hangulatú thriller, nagyerejű fordulatokkal és ütős befejezéssel.