Pénzcsináló

Moneyball

2015.08.30 nagynesze

Az egyik kedvenc filmem Brad Pitt-től. A sportfilmek között kultusznak örvendő okos, céltudatos mű végig érdekes és szórakoztat, annak ellenére, hogy maga az alaptéma nem a legizgalmasabb dolog.

2015.03.25 kocoska20

Nagyon szerethető Brad Pitt-nekem ez a csibészed karaktere. Jól felépített film, ahol nincsenek nagy jelenetek. Kisebb villanások és nüanszok építik fel ezt az érdekes történetet.

2015.11.26 mrstubbs

Az életrajzi és sport téma kiváló ötvözése. És persze a profi megjelenítés, akár történetben, akár karakterekben egyaránt. Élveztem az egészet, érdemes rá időt szánni

2015.11.30 ZsozS

Vontatottnak tűnik, de mégsem az szerintem. Ha együtt élsz a filmmel, akkor a maga nemében zseniális. Brad, - bár nem kellett megerőltetnie magát - telitalálat volt a szerepben!

2015.03.09 zsfarkas

A szereposztás miatt vártam többet a filmtől, emiatt éreztem csalódásnak. Viszont van csattanó, a végigkísérő kérdésekre csak a legvégén kapunk választ.

2015.08.07 Peeves112

Ha van olyan film, amire azt tudom mondani, hogy nagyon nem tetszett akkor itt van egy. Leginkább a történet volt az, ami nagyon nem tetszett a többi még talán rendben is lett volna ez azonban elrontotta a szórakozásom.

2015.03.25 tothzsuzsika

A sportos filmek nem a kedvenceim, így fenntartásokkal kezdtem el nézni a filmet, de nagyon megnyert már az első pillanatokban. Szuper sztori, jó színészekkel. Végig izgalmas film.

2015.04.01 tbandi1989

Szeretem az életrajzi drámákat, messze a legjobb. Brad Pit hozza a szokásos formáját. Többször nézős.

2015.05.14 mártilány

Okos és jó hangulatú film a Moneyball, ami egy olyan ember történetét mutatja be, aki nem adja fel még akkor sem, ha senki sem hisz neki. Brad Pittnek kifejezetten jól állt ez a szerep, és hálás volt a történet, jóllehet a baseball iránti amerikai ra... Több

2019.10.13 Charvi30

Talán nem véletlen, hogy Brad Pittnek annyira bejött a sztori, hogy a filmben még a produceri feladatokat is magára vállalta, így kétszeresen is tett az alkotás sikeréért - és szerintem abszolút megérte. A sportfilmekből én eleve inkább ezt a vonalat... Több

2015.02.11 qwertz

A Pénzcsináló egy kifejezetten izgalmas és feszült film, de láthatóan nagyon sok múlt a forgatókönyvön és a rendezésen: példaként állítanám sok olyan rendező elé, aki igaz történetből szeretne filmet készíteni, mert itt valahogy nagyon jól működött a... Több

2015.03.14 manuva

Jól van megcsinálva, jó nézni, de egyszerűen kevéssé érdekes. Számomra az a kép emlékezetes, amikor a kesztyűt tartó kéz szemszögéből látjuk a magasból zuhanó labdát.