Reszkessetek, betörők!

Home Alone

2015.05.27 zsanett0820

Amikor először láttam ezt a filmet, akkor nagyon csíptem. Kislány voltam, persze, hogy nagyon tetszett. Amúgy így visszagondolva nem egy nagy durranás, de a feladatát teljesíti, mert szórakoztat. Legalábbis szórakoztatóan hatott egy csomó gyerekre kö... Több

2017.05.27 Sem Rorrey

Egyik kedvenc gyerekkori filmem, mindig tud szórakoztatni, amikor megnézem. Nagyon jó hangulatú, humoros családi film.

2015.10.30 fcbnandi

Minden Karácsonykor leadják a TV-ben és nem is baj, mert mindig elhozza azt a meleg Karácsonyi hangulatot a kis házunkba. Nagyon sokszor láttam már és még biztos jó párszor meg fogom nézni. Nagyon szeretem.

2016.10.14 Hablaty

Nem lehet nem szeretni! A karácsonyi dalok benne mesések és a története is helyes. Végig leköti az ember figyelmét.

2016.08.08 tvmérnök

Nem rossz film. Bár az utóbbi években szerintem kissé túl sokszor adták le karácsonykor. Aki még nem látta annak érdemes megnézni mert elsőre humoros és a sztori is kreatív. Egyszer-kétszer érdemes megnézni.

2017.06.03 Plisetsky

Régi film, gondolom ezért, de sok helyen eléggé túlzások voltak. Én úgy gondolom nem lehet ennyire csúszkálni a jégen. És úgy gondolom nem lehet ekkorákat esni szétszórt dolgokon. De összességében nem volt rossz film. Aranyos volt.

2016.02.09 Rayman102

Egy elég régi film, de szerintem még mindig elég jó. Szinte minden karácsonykor a programlistán szerepel a film megnézése. Néha kicsit durva, de rendkívül szórakoztató még többszöri nézés után is.

2016.11.29 Ercsi

Igazi klasszikus karácsonyi film, amely nélkül még ez az ünnep sem lehetne teljes. Macaulay Culkin legeslegjobb filmszerepe, melyet valaha kapott. Az egyik kedvenc gyermekkori filmem, melyet akárhányszor szívesen újranézek.

2016.05.21 Gecko

Ez az a film amit tuti mindenk látott már,főleg karácsonykor. Én már nagyon unom ,de tény ,hogy első látásra nem rossz film. Bár néhol kissé tulzó azért szórakoztató . Egyszer azért érdemes megnézni. Bár a 2. rész után már gyenge.

2015.07.30 Fildi

Egy unalmas, sikitozós, sablonos, közepesnél rosszabb vígjáték nagyrészt idióta unalmas poénokkal. Nem tudom élvezni ezt a filmet. Nem sok alapja van véleményem szerint hogy annyit játszák.

2015.05.12 adibandii

Egy nagyon szórakoztató film remek színészekkel és jol kitalált csínyekkel.Macaluay Culkin kisgyerekként nagyon jo színész volt,nem lettem volna Joe Pesci helyében,de minden esetre minden karácsonykor megnézem.

2015.06.15 Mr. Z

A lehető legnagyobb alkotás vígjátékban ami ötvözve lett a karácsonyi hangulattal. Természetesen elmaradhatatlan film az ünnepek alkalmával ahogy a következő rész sem. A két betörő jópofán adja az idióta semmihez sem értő bűnöző figurát.

2015.06.26 FarZoo

Annak ellenére, hogy sokan istenítik, szerintem egy középszerű vígjáték, középszerű poénokkal. Már-már unalmas, többszöri nézésre nem köti le az embert. Egyébként ettől függetlenül aranyos, bármilyen korosztály nézheti.

2017.05.02 Wolowitz

Ha karácsony akkor biztos, hogy ez a film napirendre van tűzve nálam. Egyszerűen nem tudom megunni. Mai napig megnevettet és még mindig elmosolyodok a jeleneteken.