A Birodalom visszavág

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back

2018.03.18 Rendszergizda Nézhetetlen

A Star Wars széria talán legjobban sikerült epizódja, de ahhoz semmi kétség nem fér hozzá, hogy a régi széria közül ez rész sikerült legjobban! Akik szeretik fantasztikus filmeket és nem zavarja, hogy nincsenek benne olyan jó effektek, mint a mai filmekben annak csak ajánlani tudom. :)

2016.06.23 postaslaszlo8

A régi trilógia legjobb része minden tekintetben. Nagyon összeszoktak az új remény után a szereplők és ez nagyon átjön a filmben, tényleg láthatjuk, ahoyg Luke és Han barátsága mélyül és ahogy Leila és Han szerelme kiteljesedik.

2015.06.30 padfoot8925

Gyerekkorom nagy kedvence. Tökéletes kikapcsolódást nyújtott ez a film. Remek vizuális élmény, jó történetvezetés, a legjobb Star Wars film, ami valaha készült vagy készülhet!

2018.09.23 Evok1909

Mit is lehet írni? Szerintem a 3 alapmű közül ebben a legjobb a színészi játék, nem mellesleg valahol ebben a filmben érzem leginkább azt a drámaiságot amely ezt a világot körül lengi. A végén Lando személyében egy igazi többarcú karaktert hoznak be,... Több

2015.05.13 superxaba

Három évvel az első, jól megkomponált mű után új látványos jelenetekkel, az leőshöz szorosan kapcsolódó történettel hozzák vissza újra a csillagok világát a mozivászonra.

2016.12.13 fazekasanett92

Hiába, ezek a régebbi epizódok sokkal jobban tetszenek, mint az újak. Igazi klasszikusok, látványosak és nincsenek sablonok, minden beleillik a képbe,a szereplők odavalóak, . Remek film.

2015.07.28 Fildi

Monumentális, klasszikus alkotás, amit mindenkinek "illik" egyszer megnéznie. Látványos, időtálló, szórakoztató film. Akár többszöri nézésre is izgalmas!

2015.07.13 prongs2001

Varázslatos alkotás. Kivétel nélkül ajánlom mindenkinek, tökéletes választás lehet, ha az ember teljesen el akar merülni egy más világban. Ennek a történetnek mindig meg lesz a maga helye és ideje. Nagyon szerettem és szeretem a mai napig.

2015.04.24 adibandii

A csillagok háborúja gyerekkorom egyik kedvenc filmje.Imádom a lézerkard-harcokat,Dart véder hangját(imádom a szuszogását),Yodát és a többi szereplőt is.Szerintem egy kihagyhatatlan film,Harrison Ford nagyot alakit benne.

2016.10.02 Lost Silver Book

Gyerekkori kedvenc. Ez a film átformálta korának szemléletét a világűrrel kapcsolatban. Ebből a filmből aztán válogathatnak maguknak a Cosplay-esek! Van itt mindenféle élőlény és ruházat, ami gyönyörködteti a szemet. Aranyostól a cool-ig. A halálcsil... Több

2016.06.26 portal91

A régi trilógia legjobbja, itt már tényleg láthatjuk az igazi sötét oldalt, meglepő fordulatok vannak benne, nagyon szórakoztató egy film, bár ezt senkinek sem kell mondanom, hiszen mindenki látta.

2016.07.27 feketerigous

Imádom az egész Star Wars filmsorozatot! Nagyon jó munkát végeztek a film rendezői és kivitelezői! A színészeknek is külön gratulálok a nagyszerű alakításért. Izgalmas és váratlan fordulatokkal van teli a film. A vége nagyon tetszik! :)

2016.04.11 BallEr

Eme film most nem jött be, nem ütötte meg az én ízlésemet. Azt nem mondom, hogy teljes katasztrófa lett, mert nem, de nekem ez most valahogy nem adta az érzést át. Ez most sajnos negatív lesz.

2016.04.25 ukla

A filmbe az tetszik, hogy az elején már kezdődik a harc és.Folyamatosan fent tartja az ember érdeklődését.A szereplők szépen fejlődnek a látvány sokkal keményebb.És persze Yoda bemutatkozása hatalmas benne.