Taylor Swift - The Eras Tour

Taylor Swift - The Eras Tour

TAYLOR SWIFT | THE ERAS TOUR

Az idei évben Taylor Swift a zenében elérte azt, amit Barbenheimer a filmben. Megdöbbentő izgalom tört ki világszerte, ahogy rajongók milliói a közösségi médiában fejezik ki lelkesedésüket a The Eras Tour miatt. Ez a várakozási hullám a kívülállók számára felfoghatatlannak tűnik, de az… Több

Rendező: Sam Wrench
Premier (HU): 2023.11.03. | Disney+ (2024.03.15.)
Forgalmazó: Pannonia Entertainment

2023.11.10 Guszti

Elmondhatatlanul hatalmas élmény volt ez a koncertfilm, nagyon vártam már, de határozottan megérte várni rá egy kicsit tovább a nemzetközi bemutató mellett. Imádtam!

2023.11.06 Cercei

Imádom Taylor Swift zenéjét, tudtam, hogy nagyszerű lesz, de azt nem, hogy ennyire. Hatalmas puszi!

A film 50 006 680 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 18 575 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A koncertfilmet Golden Globe-díjra jelölték egy új kategóriában: „Cinematic and Box Office Achievement”.Szerző: Gábor390920

A koncertfilm bővített változata még három dalt tartalmaz a koncertből, amik a moziváltozatba nem kerültek bele.Szerző: Gábor390920

A film december 13-án, Taylor Swift születésnapján debütál az USA-ban a streamingszolgáltatókon.Szerző: Gábor390920

A filmet a Los Angeles-i bemutatók során forgatták 2023 augusztusában.Szerző: csd