92% 1992 szavazat

Totál szívás

Breaking Bad

2019.09.14 MAYA

EGY BETEG EMBER KEGYETLEN KÜZDELMEI

A TOTÁL SZÍVÁS EGY 21.IK SZÁZADI TÁRSADALMI CSALÁDI DRÁMA. A TÖRTÉNET AZ EGYESÜLT ÁLLAMOKBAN JÁTSZÓDIK. HOGYAN ÉS MIÉRT ZÜLLIK LE EGY GIMNÁZIUMI KÉMIA TANÁR ,HOGY DROG KÉSZÍTÉS ÉS TERJESZTÉST KÖVESSEN EL. A DAGANATOS BETEGSÉGÉNEK KEZELÉSÉRE A TANÁRI FIZETÉSBŐL NEM TUD MEGFIZETNI OLYAN BIZTOSÍTÁST AMI FEDEZNÉ A KÓRHÁZI KEZELÉSEKET..MERT NEKI IS MINT 40 MILLIÓ AMERIKAINAK A LEGOLCSÓBB BIZTOSÍTÁST FIZETI A MUNKÁLTATÓ. .HA VALAKI ELINDUL A LEJTŐN NINCS VISSZAÚT. A KÉMIA SZAKOS TANÁR RENDKÍVÜL TALÁLÉKONY . A LEGNEHEZEBB HELYZETEKBEN IS FELTALÁLJA MAGÁT. VÉGÜL MÉGIS LEBUKIK ÉS MEGHAL.. A TÖRTÉNET TANULSÁGA ,HOGY A VISZONYLAG FEJLETT DEMOKRÁCIÁKNAK IS VAN HOVA FEJLŐDNI.. A SZOCIÁLIS PIACGAZDASÁG EGY A POLGÁRAIT SEGÍTŐBB, ÉS IGAZSÁGOSABB BÁNÁSMÓDDAL.

2015.05.22 olvadonelkuli

Most végeztem vele harmadszor. Egyszerűen király. A legjobb sorozat, amit eddig láttam. Nagyon jó sztori, kiváló szereplőgárda (bár a főszereplő felesége több ízben felidegesített... :D), a karakterfejlődés pedig páratlan. Csak ajánlani tudom mindenkinek! "I am the one who knocks!"

2019.04.08 The1NOnly

Kétségkívül egy rendkívül erős sorozat, habár a 4. évadot eléggé nyögvenyelősnek találtam.

Feketelista
2013