Üvegtigris

Üvegtigris

2015.10.25 Manyi

Sokak számára a kedvenc magyar film, De nekem valahogy a film hangulata nem jött át. Sok esetben Már túl sok és primitiv 0 viccek is vannak benne, ami mar nem tetszett.

2021.08.13 Sós Timothy

Húszéves az Üvegtigris: amerikai vonatkozások egy nemzeti klasszikusban

A 2001-ben bemutatott vígjáték egyidejűleg jeleníti meg a napjainkbeli, vidéki magyar valóság önironikus általánosságait, és az amerikai hétköznapi élet sztereotipikus, már-már popkulturális szimbólumként funkcionáló elemeit. A film közönsége számára... Teljes kritika

2015.05.29 *bella

Hatalmas poénok, hatalmas arcok. Tökéletes kikapcsolódás. A humor mindent visz.

2015.10.02 hawaiipizza

Jellemkomikum a javából. Lehet utálni a filmet, lehet suttyónak nevezni, de akárki akármit mond, ez egy jó film. Ha valaki görbetükröt lát benne, az nem a film hibája. ;)

2015.05.19 Sz.N.K.N

Egyik kedvenc filmem, számtalanszor láttam. Jó példa arra, hogy mi magyarok is tudunk eredeti és vicces filmeket gyártani, fantasztikus színészi alakításokkal. Rengeteg az óta szállóigévé vált szöveggel rendelkezik, pl. "izirájder öcsém, ízirájder" .

2015.11.03 Cptn_Cold

Gyönyörű film, Hatalmas népszerűségnek örvend ez, nem is hiába. Nagyon látványos, akció dús film, igazi mozi élmény, szenzációs effektekkel. Nagyon tetszett a film, látványos, izgalmas és többször nézős

2015.11.04 Katalin21

Remek magyar film, de a története igazából nem nagy szám. A szereplőket jól össze hozták és a humorok is oltáriak, de még az az igazi magyaros élet is mindent visz,ahogyan ezt bemutaják.

2015.01.28 krissz001124

Egy igazi klasszikus film. Hatalams viccekkel. Régen nagyon sokat néztem

2016.02.10 Krisztian

Az első részével teremtett bennem egy nagy imádatot a magyar filmek felé, aztán folyamatosan rontotta is le a többi résszel. Az első volt a legjobb. Nagy kedvenc marad.

2015.11.26 mrstubbs

Megúnhatatlan, ritka jó magyar alkotás. Ha bármikor megnézem, mindig tudom élvezni a humorokat. Amit a szereplők alkotnak, az szinte verhetetlen. Egyszerű, de ver sok amerikai filmet

2015.01.28 Timcsa

Nagyszerű színészek,remek humorú film!Imádom!Rengeteget tudok nevetni rajta! Klasszikus ez is!

2015.03.30 palfi24

Nehéz megfogni azt, hogy hogyan is állok ehhez a filmhez. Először is: nagyon jó, ez biztos. Kezdem azzal, hogy baromi jó vígjáték, a magyar valóság szereplőinek archetípusai átemelve a vászonra és nagy magyar színészek által megformálva. Jó és működő... Több

2015.01.25 andy07

Imádom ezt a filmet!

2015.08.20 Petya1995

Magyarország igazi vígjáték filmje. ezt a filmet jobb esetben mindenki ismeri . Legjobb Magyar vígjáték .Reviczky Gábor mint" Gaben " nagyon jól hozza a karaktert. de mindenki jól játszik a történet nem nagy de az nem is számít annyira ebben a filmben csak nevetni kell és kész.