Vakszerencse

Vakszerencse

Runner Runner

Hogyan legyünk gazdagok? Aki régen vagyonra és tekintélyre vágyott, az kereskedő lett, bankár vagy nemzetközi nagyvállalatok szamárlétráját járta. Mára más a helyzet: nincs tiszta pénz - de van gyors pénz. Erre valók az internetes szerencsejátékok. Ám a netes hazárdjátékoknál van egy még jövedelmezőbb szakma: a netes hazárdjáték üzemeltetése. Ivan Block (Ben Affleck) milliárdos, rámenős és veszélyes ember. Costa Rickáról irányítja a cégét, és bármire képes, hogy ő maradjon a nyertes. Ebben legfőbb segítsége a cégvezetője, Rebecca (Gemma Arterton), aki nagyon tud titkot tartani, és nagyon hűséges típus. De lehet, hogy új életet kezd. Mert feltűnik a színen egy férfi (Justin… Több

Premier (HU): 2013.09.26.

2020.09.05 uniterra

Hirtelen semmi komoly nem jut eszembe. Megenztem s mivel nem kötött le, közben ezt azt csináltam.Szerintem igy sem maradtam le semmiről. Olyan háttérzajnak való film.

2018.12.16 mamiéstöti2

A film mondanivalója nagyon modern és jelentős és az Affleck Timberlake páros is elég jól játszik benne.

2015.05.06 hsanya182

Elgondolkoztam, hogy Justin Timberlake ilyen gyenge, vagy a film ennyire egyszerűen unalmas. Pókereseknek lehet jobban átjön a lényege! Egyszerű, egyszernézős, unalmas. A pozitívum, hogy a színészek karakterjei ott vannak ahol kell, BEN AFFLECK hozza... Több

2015.04.18 rbernadett

Úristen ez a film mennyire rossz! Óriási bukta. Hiteltelen tele borzasztó alakításokkal.

2015.06.10 macskulare

Helytállónak érzem itt az IMDB értékelést. Nekem tetszett, de nem az a többször nézős kategória. Karakterek jók benne, a történet sem annyira kiszámítható. Úgyhogy, ha éppen nem akad jobb ötlet, akkor nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Habár a történt Costa Ricában játszódik, a filmet nagyobb részben Puerto Ricóban forgatták. Szerző: rbernadett

Zöldhatár
Nox