Központi hírszerzés

Central Intelligence

2024.01.02 fankbringa

Kémek vagy könyvelők

Szikla kifejezetten jól alakítja a hibbant komplexusos főhőst, akinek annyira természetes a lazaság meg az idétlen poénok, mintha így született volna. Kellemes csalódás volt. Kevin Hart egy dolgot tud: borzasztóan idegesítő sértett pöttömnek lenni. Ezt most is kiválóan hozta. Kár, hogy Melissa McCarthy is megjelent a filmben pár perc erejéig, mert nem a kedvencem. Szerencsére itt szerény nénit alakított, így el lehetett viselni. A film nagy erénye, hogy szórakoztató, debil és nagyon kellemes esti élményt ad. Ez családi film, kicsit nagyobbaknak, nagyoknak egyaránt. Jó a történet, jó a megvalósítás, kiváló a mese. Lépjünk túl rajta, hogy a történet mennyire elképesztő, vagy sem, mert igazából nem azon múlik a film sikere, nézhetősége. Esti szórakozásnak, kikapcsolódásnak bátran ajánlom.

2023.02.19 Zsolt Szabó

a nap véleménye

Középszer minden téren

Vannak ennél bőven sokkal jobb akció-vígjátékok, ez a film csak azért lehetett ennyire sikeres – lásd az ötvenmilliós befektetés több, mint négy és félszeres pénzt hozott össze a Universal kasszájának. A recept egyszerű: hozz össze két népszerű karak... Teljes kritika

2017.04.17 indingo

Nem volt egy nagy szám a film, de ma már ez a film is jónak számít (sajnos). Azért volt benne egy-két humoros jelentet, bár a két szereplő együtt nem volt valami vicces és a csoki pali szinkronjától a falra másztam.

2017.10.22 Deku

Na több ilyen gyenge típusú filmet is láttam már de ez azok között is nagyon rossz. Kész káosz volt ez a film és nem tudtam, hogy mi merre van. Nem tetszik, hogy így alakult. A történet nekem tetszett de a színészek eléggé két dimenziós karakterek lettek.

2017.08.17 mamiéstöti2

Nagy hírverés volt a film körül, de lássuk be ez a két tehetséges színész együtt nem ütött akkorát, mint külön külön, talán majd legközelebb, mert Will Ferrell-el mindketten jobbak, főleg The Rock.

2016.08.26 dulkap

Erős közepesnek mondanám a filmet, így egy órával a megtekintése után. Akciófilmként is közepesen működik, felsorakoztatva szinte az összes klisét, beleértve a kiszámíthatóságot is. Vígjátéknak meg nekem nem volt eléggé vicces, inkább szerethető. Vis... Több

2016.12.04 HercegPeter

Nekem bejött. Volt benne elég humor, csavarok és persze egy kis lövöldözés. Rock viszi a hátán a filmet, Hart pedig megint a saját szintjét hozta csak. Lassan mindenki lejátssza őt. Nincs vele bajom, de neki talán maradnia kellene a stand-up-nál. Egyedül a Horrora akadva filmek Cj-jeként volt igazán vicces számomra.

2017.02.07 Berto49 Nézhetetlen

Egy újabb "fekete gyöngyszem” a gagyi amerikai vígjátékok(?) hosszú és általam nézhetetlennek ítélt sorában, Kevin Hart, akitől őrizkedni kell, főleg, ha Hamvas Dani (Dani, már ez is röhej!) szinkronizálta. Annyira irritáló a hangja, hogy arra nincs ... Több

2016.06.29 Orosz István

Nekem tetszett vicces is volt a film, meg azért voltak benne mély érzelmek, na és egy olyan vígjátékot kapott a néző aminek van mondani valója. A történet is nagyon jó nem átlagos kiszámítható. A Szikla megint hozta a formáját! :)

2019.07.28 dailyfilmsan

Dwayne "The Rock" Johnson bevállalta a gyagyás szerepét. A megszokottól eltérve nem a macsó kigyúrt karaktert kapta meg. Ez a fordított séma nem nagyon feküdt nekem. Egyszer jót lehet rajta szórakozni aztán el lehet felejteni. A Sziklának vannak jobb filmjei is ennél. Egy erős közepes de nem több annál.

2018.08.21 erahurka

Rock jó, ahogy mindig, viszont minden más borzasztó, Kevin Hart pedig idegesítő, ahogy mindig. Fel nem tudom fogni a rengeteg jó kritikát és a kasszasikert amit ez a film csinált. Tök átlagos, tipikus mai nagy dumás vígjáték.

2019.07.31 Ms. Akárki

Eléggé gyengécske film lett sajnos, pedig már nagyon vártam a körülötte való folyamatos felhajtás és előzetesek alapján. Ha nem Dwayne Johnson lenne az egyik főszereplő akkor valószínű nem is néztem volna végig. Ő hozta a tipikus akciófilmes stílusát. Pár poént még elbírt volna a film.

2016.09.10 puffancshercegnő

Véletlenül kerültem csak a moziban erre a filmre, de végül nem bántam meg. AZ eleje igaz egy kicsit unalmas volt, lassan bontakozott ki a sztori, de aztán lekötött, és még vicces is volt néhol. Egyszer nézhető vígjátéknak elmegy

2017.11.01 Bazzzsi

A középszer vígjátékokból való. Összerakunk két ismert színészt, akiket más tulajdonságaikkal ruházunk fel, mint amit korábban megszoktunk tőlük. Rock elszámítógépesített kövér énje azért tetszett.