Központi hírszerzés

Central Intelligence

2016.07.04 wooderman

Egyszerűen zseniális ez a film alkotás!Fantasztikusan zseniálisak a karakterek, az egész történet, úgy ahogy fel van építve, egyszerűen fantasztikus lett! Ezt látni kell! :)

2017.06.21 szkodvig

Csípem ezt a filmet.Vígjátékhoz képest teljesen jó storyja van és nem is könnyen érthető elsőre. Dwayne Johnson itt is atom mód jó testfelépítéssel bír és mellé ez a kis néger csóka kifejezetten passzol.Klafa kis film!:)

2016.09.29 cinderella

Sajnos nem nyújtott valami nagy élményt, ettől a filmtől kicsit többet vártam, már ha csak a szereplőket nézzük. Volt benne néhány vicces jelenet, de láttam már ennél százszor jobb vígjátékot is. Nálam az egyszer nézhető kategóriába esik.

2016.11.03 Tibor1114

Rock és Kevin nekem nagyon szimpatikus páros nagyon tetszik a fil. Tele van nagyon szellemes megjegyzésekkel nagyon fordulatos és rengeteg poén van benne.Szerintem nagyon korrekt családi mozi ami leköti a kicsiket és a felnőtteket is.

2018.03.29 NRD

Dwayne Johnson és Kevin Hart közös akció-vígjátéka. Kevin Hart alapból nagyon vicces, ezért még ha komolyra is tervezték a filmet, ő elpoénkodta. Nagyon tetszett Dwayne Johnson gyerekként, nagyon jól meg lett csinálva.

2016.06.29 veress75

Nem olyan vicces, mint amilyennek kéne lennie. Az ötlet a film mögött nagyszerű, a karakterek nagyszerűek, de az előadásmód megbukik, a forgatókönyvvel vagy a rendezőkkel elrontották.

2016.06.28 portal91

Akció az van csak sajnos rendes humor nincs benne és ez elég gáz akkor, ha egy vígjátékról van szó. Nekem már túl sok Rock, minden filmbe beletuszkolják valahogy, sok már.

2017.10.22 veresszsoltika

Jó humorú, ütős, pörgős, klaasz akcióvígjáték, jó karakterekkel, klassz humorral, tetszett ahogy az események egymásra épülnek, és nem üres a történetet.

2017.12.05 Imlah

Hatalmas pozitív csalódás volt ez a film. Nem annyira kedvelem a színészeket ezért volt bennem egy előítélet. Azt kell hogy mondjam, hogy egy nagyon izgalmas, akcióban dús, jól összerakott film!

2017.01.08 holnaputan

Egyszer meg lehet nézni, de sajnos ma már nem gyártanak igazi vígjátékokat. A néger szinkronja valami elképesztően idegesítő volt.

2017.02.23 időjós

Kezdetben még csak-csak lekötött a film, de nevetni egyáltalán nem tudtam rajta, még csak mosolyogni sem. Később bealudtam rajta. Trailer után nem erre számítottam, nagyon ripacs volt.

2016.07.31 Fanni11

Nem rég láttam, és végig röhögtem a más fél órát, lehet hogy csak elfogult vagyok mert Dwayne "the Rock" Johnoson az egyik kedvenc színészem, de én csak ajánlani tudom!!!!

2016.10.17 laci044

Engem maximálisan szórakoztatott és lekötött a film. A színészek rendben vannak. A történet számomra a vártál kicsit csavarosabb és Aaron Paul feltűnése nálam egy külön pluszpont! A végére akad még egy kis kameo (azt nem lövöm le). Nem egy akció org... Több

2016.11.10 szabi17

Nem is igazán tudtam a film előtt milyen produkcióra számítsak, de végül elég jól szórakoztam alatta. Pedig míg Dwayne "The Rock" filmjeit általában mindig szeretem addig Kevin Hart stílusa elég távol áll tőlem. Ez ebben a filmben sem volt másképp mé... Több