Központi hírszerzés

Central Intelligence

2016.10.13 Rivaikun

Zseniális film volt, mi végig röhögtük, a hasitasija a nagydarabnak pedig oltári kiegészítő. Elgondolkoztam rajta, hogy én is hordani fogok egyet. :D

2016.06.25 tomvétsz

Szilka egy film, tele zúzós poénokkal és poénos zúzással. Ez áll igazán jól a Sziklának, ilyenből kellene még többet csinálnia. Tehát szerintem az irány jó, de igazán ütős poénból egy kicsit több is elfért volna.

2019.11.18 freeman

király film

2016.06.17 Mirci

Korrekt vígjáték lett, ami az idei mezőnyben már nem kis szó. Dwayne Johnsont egyébként is nagyon bírom, hatalmas tag, de Kevin Hart sem idegesített úgy, mint általában. Rendben volt ez!

2016.07.01 DarkLion

Imádom ezt a két pupákot, de ebben a filmben kissé hanyagul szabták alájuk a forgatókönyvet. Nem lesz ettől rossz a film, meg viccesnek is mondható, csak éppen nem fergeteges.

2018.11.26 Feketepöröly17

Tökéletes!

Ez a két színész szerintem teljesen össze illik. Az elején ahogy még segít nekem remeg gesztus. Visszont hunoros jelenet is volt. Utána ahogy a dagi sracbol egy kigyúrt ügynök lesz az kicsit nem reális dolgot add vissza. A forgató könyv írok vettek egy kis cukisagot az egészben ahogy Rockon a ponys póló a cuki short és az öv táska és ahogy hívta "hasi tasi" nagyot nevettem. A történet nem volt kiszámítható bármennyire is akartam próbáltam nem sikerült mivel rengeteg volt benne a fordulat. Nagyon megragadtak a jelenetek. Én csak ajánlani tudom nektek.

2016.06.19 despy

Ez a film iskolapéldája annak, hogy hogan lehet ellőni az összes valamire való poént az előzetesben. Rock és Hart persze bőszen propagálták a filmet minden létező szociális médián, de nem ez lesz a nyár legütősebb vígjátéka, az tuti.